Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Гімнастика для вашого ребека

Для нормальної фізичної развитиявашего дитини потрібно більше руху. Грайте з ним в рухливі ігри, покажіть як можна грати з м'ячем, гру в кеглі, хованки, і тому подібне, бігайте і стрибайте, коли еть настрій і можливість.
Пропонуємо вправи для вашої дитини, які повинні позитивно відбитися на його фізичному розвитку, а так само нададуть різноманітності вашим іграм. До того ж дітки після року із задоволенням виконують їх .
Комплекс вправ : 1. Лазіння. Малюка спонукають залізти на 3-4 перекладини драбини і злізти з неї приставним кроком. Повторити 2-3 рази.
2. Кидання м'яча. Дитина коштує і тримає в руці м'яч. Його спонукають кинути м'яч у встановлену вертикальну мету - обруч діаметром 50-60 см, прикріплений до стіни на рівні очей дитини на відстані 80-100 см. Повторити 3-4 рази.

3. Переступання через мотузок. Закріплюють мотузок на висоті 22-28 см над підлогою, дитина переступає через неї то в одину, то в другу сторону, прагнучи підняти ногу як можна вище. Повторити 2-4 рази.
4. "Дістань предмет". Малюк сідає на килимок. Поряд з ним кладуть різні дрібні предмети: кубики, кільця і т.п. Дитину спонукають діставати предмети, які дорослий називає, і, обертаючи тулуб, класти їх з іншого боку від себе. Виконати по 2-3 рази в кожну сторону.
5. Гра "Наздожени м'яч". Дорослий зве до себе дитину, кидає м'яч якнайдалі від нього і пропонує йому побігти і принести м'яч. Повторити 4-6 разів. Тривалість занять 18-20 хв.

Категорії