Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Граємо самостійно !

Всіляко прагніть заохочувати бажання малюка грати самостійно, але обов'язково ізолюйте його від усіх можливих джерел небезпеки. Дитині не потрібно постійно знаходитися поряд з мамою, оскільки це може породити в нім страх залишитися наодинці.
Але привчати до самостійних ігор слід поступово, зважаючи на особливості нервової системи дитини. Якщо вона явним чином до цього ще не готова, не залишайте його самого всупереч його бажанню, але поступово привчайте до думки, що він може бути деякий час без мами. Зацікавивши новою іграшкою, спробуйте залишити його самого хоч би на хвилину, а надалі подовжуйте час самостійної гри. Спочатку краще знаходитися неподалік, аби дитина відчувала вашу присутність. Якщо це вдалося, обов'язково похвалите його за те, що грав сам. Ідеальним місцем для безпечних ігор дитини наодинці є дитячий манеж. Проте він певним чином обмежує свободу, і малюк швидко розпізнає його призначення. Часто навіть наближення до манежу викликає у нього обурення. Після того, як дитині виповниться рік, манеж вам, напевно, доведеться використовувати лише в крайньому випадку.

Йдучи на деякий час після своїх справ, поясните малюкові, що ви незабаром повернетеся. Нічого поганого немає в тому, щоб іноді звернутися до улюбленого способу багатьох батьків - обіцянок принести щось цікаве, і якщо дитина залишається сама за - ту обіцянку обов'язково потрібно виконувати. Проте якщо дитина із слабкою нервовою системою реагує на розлуку з мамою істерикою і плачем, а вам необхідно на короткий час піти, краще зробити це непомітно, не травмуючи його. Добрим тренінгом є гра в піжмурки. Вона вселяє у малюка упевненість, що мама обов'язково повернеться.

Категорії