Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Іграшки і вироби своїми руками 8211; подарунки осені

Осінь - пора збору урожаю овочів і фруктів, а також творіння милих дитячих іграшок -поделок з невід'ємних атрибутів осені - листя, шишок, каштанів, жолудів і багато чого іншого.
Не дивлячись на те, що ви можете купити своєму чаду будь-яку розвиваючу іграшку, цінність іграшки, створеної власними руками для дитини в рази перевищуватиме вартість її аналога купленого в магазині. Я маю виду інтерес дитини до цієї іграшки, досвід і навички, які дитина отримує в процесі самостійного створення чого-небудь, а також упевненість у своїх силах і позитивні емоції від творчої праці і його результатів. І вартість цього виробу буде рівна лише невеликій кількості вашого батьківського часу, який ви проведете з малюком разом за чаклунством перевтілення простих предметів в незвичайних.

На прогулке по парку или по лесу обязательно задержите внимание своего ребенка на том, как прекрасна эта пора, сколько вокруг золотистого света и цвета, и сколько у вас под ногами красивых интересных и полезных материалов: листиков самой разной формы и окраса, шишек, мха, желудей и каштанов, веточек, зернышек . и много еще всего того, что подскажет вам ваша наблюдательность и фантазия.
Ось і ми з дочкою пропонуємо вашій увазі декілька своїх творів. Можливо, вони вас надихнуть створити що-небудь своє-власне.
Наше натхнення прийшло від простого овоча, наявного в кожному будинку, - картоплі.
Картопляний зайчик Нещодавно ми знайшли серед картоплі одну смішну картоплину. Шкода, я її не сфотографувала до того, як ми її перетворили на звірятка. Отже, це була проста картопля, але незвичайної форми. Дочка узяла її в руки і сказала - подивися як звірятко. Ми небагато подумали і вирішили, що вона схожа на зайчика. Тут прийшла в голову думка намалювати їй очі і носик. Потім приліпили хвостик з вати і вирізували паперові вуха - ці деталі ми прикріпили простим клеєм ПВА. Незважаючи на велику кількість іграшок, малятка дуже притягнув цей зайчик. Вона грала їм увесь вечір, поки я не додумалася його зовсім вже перетворити - пофарбувала його декоративною срібною акриловою фарбою. Ось такий наш зайчик сіренький.
Мишка з картоплі
Для цього виробу краще підібрати картоплю, своєю формою що нагадує мишку. Виберете місце для мордочки, прорізайте дірочки для вух, вставте туди шматочки картону у формі ушек мишки. Носик ми зробили за допомогою рожевого гудзика і ока теж, тільки гудзики вибрали зелені і тонкі. І мишачий хвостик - це шматочок тонкої гілочки вставлений в маленький отвір в картофели. Чудова і дуже симпатична мишка вийшла, хоча ми використовували картоплю звичайної форми.
Картопляний їжачок
Їжачок, робиться за тим же принципом, що і мишка. Краще, звичайно вибрати картоплю з цікавою формою, що б він більше нагадував їжачок з витягнутим носиком, а може і лапками, але цілком може підійти просто овальна гладка картопля. Також, виконайте дірочки для очей, якими можуть бути гудзики, носик - опуклий гудзичок. І звичайно ж, голки - потрібні для кожного їжачка. Ми, як голки, використовували половинки сірників, увіткнені в картоплю. Якщо не боїтеся як голки можна використовувати і зубочистки, але такий матеріал підійде діткам постарше, але буде більш схожий на голки. Для тих, хто знайшов картоплю потрібної цікавої форми не обов'язково так дірявити цей овоч - ніс і очки можна намалювати навіть звичайною гуашшю. Ще, що б надати жвавості їжачку з городу - можна на голки посадити листочок, грибок або ягоди рябины- ніби він несе яблука.
Ваш картопляний їжачок може обзавестися сім'єю - якщо ви не полінуєтеся і зробите йому маленьких діток з шкірки каштана і пластиліну.
Равлик або черепаха
Із звичайного каштана і шапочок жолудя ми зробили чи то равлика, чи то черепаху.. Це осіння істота нагадує і те, і інше. Створити таке диво дуже просто - виберіть каштан більше, бажано закрученої форми, як черепашка равлика, зробіть в нім дірочку для гілочки на якій тримаються два капелюшки жолудя. Таких гілочок дуже багато в лісі або парку. Але якщо ви таких не знайшли - не засмучуйтеся, можна використовувати звичайну гілочку або навіть дві, на яких прикріплені очки равлика або голова черепахи з пластиліну.
Сова з шишки
З шишок можна зробити неймовірну кількість виробів, самі різні лісові особи, особливо птахи добре виходять з цього матеріалу. Ми побажали зробити сову. Цей наш виріб не найоригінальніший, але все таки кому-небудь напевно сподобається. Дві шишки склеюються між собою за допомогою пластиліну. Дзьоб, вирізується з кінчика жовтого листочка, що впав з дерева у вашому дворі. Очі, намальовані на папері і приклеєні до шишки за допомогою тог же пластиліну. Шапочка - з капелюшка жолудя, так само можна зробити і лапки.
Це мізерна частина того, що можна створити дитячими ручками з осінніх матеріалів.
Дітям дуже важливі і цікаві такі моменти творіння, створення чогось нового, розуміння того, що вони можуть щось створити за допомогою власних рук і уяви. Допомагайте їм в цих починах!

Более подробно http://florina.kh.ua/

Категорії