Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Как приучить себя не бояться.

Не боятися пити холодне: Що робити якщо ви (чи ваша дитина) не можете ні пити, ні є нічого холодно - відразу болить горло. Є один дуже простий спосіб загартувати своє горло. Почніть щодня з'їдати трохи холодного морозива, або наприклад шматочок льоду (замороженого соку), спочатку маленький, потім більше. Лід або морозиво не треба відразу ковтати потримаєте спочатку декілька секунд у роті. Кожні декілька днів об'єм льоду небагато збільшуйте. Так за тиждень іншу зможете пити соки з холодильники або напої з льодом без страху захворіти. Тільки не думайте, що якщо ви вже без проблем з'їдаєте, наприклад, 2-а шматочка замороженого соку, і вирішите випити залпом літр дуже холодного молока, то вашому горлу нічого не загрожує. Звикати треба поступово.

Не боятися протягу: Тут, усе теж саме, тільки з відкритою кватиркою: щодня помалу постійте біля відкритого вікна. Починаючи приблизно з 20-ти секунд. Кожні декілька днів збільшуйте час перебування перед вікном з легким протягом. Через деякий час переконаєтеся, що вітер і протяг вам не страшні, ну, принаймні, вже не так як раніше. Потім, зможете спати з відкритим вікном, насолоджуючись свіжим повітрям. Не боятися промочити (переохолоджувати) ноги: Прагніть щодня трохи постояти в прохолодній воді: спочатку трохи - потім все більше і більше. Не одягайте зайвий раз теплі шкарпетки, більше ходите босоніж. Зараз літо - самий час для босих ніг, адже це так корисно. На ступнях є безліч біологічно активних точок, що відповідають за роботу наших внутрішніх органів. Якщо ми не лінуємося і не боїмося тренувати наші ступні - ми тим самим активізуємо роботу усього нашого організму. Не бійтеся скинути взуття і шкарпеточки з малюка - влітку і на природі це особливо корисно для здоров'я. Не боятися замерзнути: Те що ми самі часто себе кутаємо в невідповідний з погодними і температурними умовами одяг, це ще підлога біди : ми дорослі - це наш свідомий вибір. Але найгірше те, що часто матусі так укутують дітей посеред літа, що мимоволі напрошується питання: "Що ж тоді дитині одягати взимку"?. Я розумію що, батьки це роблять від боязні застудити дитину, але тут важливо знать і враховувати наступне: 1.Дитина звикла бути укутаного навіть літа - не зможе потім роздягтися на щонайменшому вітрі без небезпеки захворіти.
2. Діти занадто тепло одягнені потіють - а дитині набагато простіше захворіти через те, що він спітнів, чим через те, що йому злегка прохолодно.
3. Дихальна функція шкіри дитини зводиться до мінімуму або нуля - а це, щонайменше, дає почуття дискомфорту.
Одягаючи дитину, задайте раніше собі питання - чи не жарко йому буде в цьому одязі? Адже вам не приємно потіти? Краще просто візьміть собою на, всякий випадок, кофтину. Влітку, навіть найбоязкішим матусям пора скинути з себе і малюка зайвий одяг, ходити босоніж, поплавати вдосталь в озері, річці, морі, або хоч би в надувному басейні, більше дихати свіжим повітрям, бігати, радіти сонцю і теплу і не боятися вітру. Станьте батьками які не боятися.
((Приведенные выше советы взяты из опыта доктора Е.О.Комаровского и своего личного)

Категорії