Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Хочемо другої дитини

У сучасному світі, планування сім'ї - це невід'ємна частина життя. Можливо, це небагато цинічно і грубо міркувати, так скажемо "в цифрах" про найдорожче, прекрасне, радісне і неоцінимо важливе - об наших дітях. Все ж, я візьму на себе сміливість і поміркую з вашою допомогою про планування народження дітей.
Скільки ви хотіли б мати дітей? Це питання приходить саме собою до молодих подружніх пар, до людей що одружується або вже давно живе в нім, словом, до усіх, хто хоч з разів серйозно замислювався про народження і виховання власних дітей.
Після того, як в сім'ї з'явилася перша дитина - виникає інше питання. А коли ж ми народжуватимемо другу дитину? Яка різниця у віці між дітьми оптимальна? Скільки ми ми ще хочемо мати дітей?
Більше »

Додано в рубрику Важливо пам'ятати батькам, Ради матусь
( (1 коментар)

Категорії