Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Книги і вірші для дитини

Ви читаєте разом з дитиною?
Ми з дочкою багато часу проводимо за книгами, особливо перед сном. Усе це заслуга далеко не лише моя - малятко часто приходить до мене з книгою і просить шанувати. І ось учора я зробила маленьке відкриття: моя дочка (1год і 10 міс.) знає практично усі вірші зі своїх книжок напам'ять. Поясню, як я це з'ясувала. Я починаю розповідати вірш, говорю початок строчки, а дочка закінчує - вставляючи останнє слово або словосполучення майже кожної строчки, або навіть деякі строчки цілком. Таким чином, учора ми читали вірші цілий вечір. Усіх членів сім'ї дуже обрадував наш віршований настрій. Це прекрасно!
Від книг не мало користі для розвитку дитини - це і пояснювати не треба. Вони сприяють розвитку творчого мислення, пам'яті, уважності, мові і поповненню словарного запасу. За допомогою спеціальних повчальних книжок за віком малюка можна вивчати різні явища, кольори, цифри, букви, форми, тварин, вчиться читати, вважати і багато що інше, усього не перечитати.
Більше »

Додано в рубрику Виховання малюка, Розвиток дитини, Ради матусь
( (5 коментарів)

Категорії