Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Коли і чому учити малюка?

" Коли і чому починати учити свого малюка? Може бути ще дуже рано.? Боюся, що б не було вже надто пізно". - багатьох батьків відвідують подібні думки і питання в процесі виховання дітей. У сучасній літературі для педагогів знаходимо відповідь, отже:
Вихованням майбутньої особи дитини слід займатися ще до його народження, починаючи з самого себе.
З народженням малюка починається загальне виховання майбутньої особи. Щодня, по крупинці, дитина вбирає усю інформацію із зовнішнього світу. Не варто думати, що він ще занадто малий, щоб что- або розуміти. Кожна хвилина, проведена з дитиною повинна наповнювати його розум, його моральний досвід, розширювати кругозір.

Італійський педагог Марія Монтессори говорить, що дисципліна і порядок закладені в дитині ще з самого його народження, і краще всього виховувати ці якості в дитині до 3-4 років.
Цей період в розвитку дитини треба використовувати і для формування навичок культури поведінки. Слід поступово виховувати певні якості, уміння і навички в дитині.
Завжди треба пам'ятати, що дорослий є і має бути головним зразком культури поведінки для малюка.
З самого народження в дитині формується емоційне відношення до краси, зовнішнього вигляду, а так само охайність, бажання спілкування з іншими людьми, бажання похвали від дорослих.
Після року у дитини формуються практичні навички догляду за своїм зовнішнім виглядом; навички підтримки чистоти в будинку; уміння спілкування з дорослими і дітьми. У цьому віці дитина повинна вчитися ходити на горщик; вчитися їсти ложкою самостійно; вчитися одягати і знімати одяг і взуття. Тобто, в цьому віці малюка треба привчати умиватися, чистити зубки, причісуватися. Також, в рік, дитину треба учити пошані до старших, і тому, що треба бути доброзичливим.
Ближче до трьох років, діток слід учити самостійно, підтримувати порядок в їх іграшках, продовжувати учити спілкуватися з іншими людьми. У віці трьох років діти повинні мати навички особистої гігієни; охайного відношення до своїх речей; повинні уміти самостійно їсти; мати навички підтримки чистоти в довкіллі.
Виховання дитини, особливо в ранньому віці - справа не проста, оскільки, люблячим батькам так і хочеться пошкодувати і приголубити вередливого малюка, дати йому те, що він хоче, аби дитя не плакало. Але дотримуючись чіткої позиції, і показуючи свій позитивний приклад дитині, вам набагато легше буде здолати усі труднощі виховного процесу. Загалом, не відкладайте виховання свого малюка на потім". Бажаємо удачі !
Сюди заходять по таких запитах:

Солярій і лактація
температура із-за щеплення від дифтерії
народні засоби по боротьбі з нежиттю
народні методи боротьби з нежиттю
нежить лікування дітей 1,5 року
http://www.onethree.ru/ 05/605.html

Категорії