Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Маленьке — ВЕЛИКЕ

Малюк поступово усвідомлює те, що предмети бувають різного розміру, цікаві вправи з іграшками допоможуть швидше розібратися в цих питаннях.
Маленьке - велике. Візьміть іграшкове відерце і покладете туди різні за формою, але зручні для хапання руками малюка предмети. Наприклад: кубик, кульку, пірамідку і т.п. Закрийте відерце кришкою. Це напевно спонукає малюка дістати ці предмети звідти. Похвалите малюка за це, а заразом і - іграшки, які йому вдалося дістати. Після цього покладете разом усі іграшки знову у відерце.
Наступного разу візьміть два відерця (одне велике, друге - маленьке) і два набори кубиків (маленьких і великих). Зверніть увагу дитини на різні розміри відерець і кубиків. Нехай малюк дістане кубики з одного відерця (краще, якщо по одному), а потім з другого.

Поставте поруч ці два відерця і звернете увагу малюка : "Велике відерце - великі кубики; маленьке відерце - маленькі кубики". Разом з малюком складіть кубики відповідно до розмірів відерець. Похвалите його, якщо він усе зробив правильно; якщо - ні, обернете на цю увагу і все-таки похвалите.
Під час прогулянки в маленьке відерце можна буде збирати жолуді, а в те, що трохи більше, - шишки.

Категорії