Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Малювання для малюка

Маленьким дітям дуже корисно малювати. Це заняття благотворно впливає і на розвиток дрібної моторики, а значить і розмови у малюків і на розвиток фантазії, а так само це дуже цікавий час провождение і для мами і для малятка.
Заняття малюванням можна практикувати вже з тієї миті, як малюк може тримати в руках олівець, і більш-менш усвідомлено рухати їм по аркушу паперу в надії побачити те, що там вийшло.
Малювати можна на папері олівцями, фломастерами, акварельними фарбами або гуашшю. Малювати можна і на піску паличкою, і на асфальті крейдою. Часто малюки малюють по шпалерах і по стінах що все тим пише, що їм по руку потрапило. А ось, усидіти за столом за подібним заняттям, чомусь, дуже проблематично.

Можна купити дитині спеціальний мольберт, для малювання, але якщо ви ще не встигли зробити таку покупку, то вам, можливо, сподобається моя ідея.Так, в надії відвернути свого маленького художника від шпалер, і зайняти не менш цікавим заняттям, я прикріпила до холодильника аркуш паперу, закріпивши його магнітами. Лист - це наше полотно, холодильник - мольберт, у малюка в руках олівець - і задоволенню дитини немає межі (принаймні, на хвилин двадцять, поки не набридне або знову не зацікавлять стіни ). Якщо мама допомагає малювати - те заняття може затягнутися і на довший час. Якщо малюк малює сам, дуже важливо стежите за тим, що б він не наївся фарби, або не ткнув олівцем собі в обличчя і тому подібне. Бажаю приємно і весело провести час з вашою дитиною! 
Сюди заходять по таких запитах:

зростання дитини в 4 року
проколювати вуха
лікування нежиті дітей каланхое
як впливає солярій на годуючу матір?
солярій при грудному вигодовуванні
щеплення в 3 місяці

Категорії