Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Методика Глена Домана

Глен Доман - один із засновників філадельфійського Інституту розвитку людського потенціалу. За фахом Доман нейрофізіолог. Розробляючи свою методику, він спирався на дані досліджень, згідно з якими, в перші шість років свого життя дитина отримує інформацію і вбирає знання в такому об'ємі, який втричі перевищує знання, отримувані людиною за усе подальше життя.
Доман розробив методику навчання читанню. У основі цієї методики лежить декілька принципів. Наприклад, Доман вважає, що саме батьки в ранньому віці є найкращими учителями для своєї дитини. З цим, безперечно, важко не погодитися. Навчання повинне здійснюватися обов'язково в грі, причому ця гра повинна припинятися ще до того, як малюк втомиться.

Навчання читанню за методикою Глена Домана відрізняється від буквеного методу. Якщо ми спочатку учили букви окремо, потім збирали їх до складів і лише потім - в слова, то тут автор рекомендує показувати дитині картки з написаними на них великими буквами словами, вважаючи, що дитині значно простіше сприймати усе слово повністю і запам'ятовувати його образ. Причому демонстрація карток із словами супроводжується емоційним підкріпленням: мама обіймає малюка, хвалить його. Результати вражають батьківську уяву. Методика Глена Домана включає не лише формування звички читання, але і рахунки, і опанування енциклопедичних знань.

Автор цієї методики вважає, що починати учити дитину краще всього в три-шесть місяців, а ось починаючи з двох років, малюкові буде усе більш складно засвоювати знання. Глен Доман упевнений, що його метод можна застосовувати до будь-яких дітей і навіть до малюків із затримкою розвитку.
Картки для занять є у продажу в книжкових магазинах.
Прагніть по можливості частіше грати з вашою дитиною, розмовляти з ним, будьте йому другом, добрим учителем, розповідайте йому про усе, що його цікавить - це теж прекрасна і проста методика для розвитку і навчання кожної дитини.
Сюди заходять по таких запитах:

зростання дитини 2-3 року
що робити якщо дитина не хочит ходити на горщик
домашній режим після щеплення дитини
читаємо вірші для дітей 2-3 років
КОЛИ ПРОКОЛЮВАТИ УШИ
дитині сказали немає

Категорії