Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Навіщо потрібні іграшки-гойдалки?

Одним діточкам подобається гойдатися на гойдалках, конячці, або подібній іграшці, а іншим це заняття зовсім не до душі. Це просто пояснити - у кожної дитини свої смаки з приводу іграшок. Не усім дітям подобається, коли іграшка під ними гойдається. Деякі карапузи люблять сидіти на чомусь стійкому. Тому, доведеться вам враховувати інтереси дитини. Іграшки - гойдалки належать до класу розвиваючих іграшок. Малюк вчиться управляти своїм тілом, тренує вестибулярний апарат, прагне маніпулювати іграшкою, розгойдуючи її. Також, такі іграшки корисні і для фізичного розвитку дитини, - коли малюк гойдається, тренуються і укрупляются одночасно декілька груп м'язів, спини, рук, ніг, живота.

І якщо ваша дитина плаче, відмовляючись сидіти на дарованій конячці, не хвилюйтеся. Звичайні гойдалки можуть виконати ті самі функції (і навпаки). Спробуйте, може, вашому чаду вони сподобаються більше, ніж конячка. Не наполягайте на тому, щоб дитина обов'язково сіла на конячку або гойдалки . Просто погойдайте іграшку, покличте малюка, щоб він подивився на її, розкажіть йому який-небудь вірш або придумайте історію про цю іграшку. Можливо, тоді дитина небагато звикне до нової іграшки, і йому сподобається грати з нею, гойдаючись.
Сюди заходять по таких запитах:

манту побічні ефекти
народний засіб нежить яскраво-червоне
розвиток дитини півтори роки
температура при щепленні
нежить у дітей
щеплення в 3 місяці

Додано в рубрику Гри для малюка, Розвиток дитини
( (Додати коментар)

Категорії