Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Не битися, не кусатися!

Скільки б наукових суперечок і досліджень відносно існування природженої агресивності не проводилося, час від часу ваша дитина отримує синяки і подряпини не лише під час падіння, а і від своїх друзів по грі. У всі часи діти грали і в "дочки-матері", і в "козаки-розбійники".
Здавалося б, просто сказати дитині: "Віддай Кате ляльку, ти ж хороша дівчинка"! Але навіть якщо дівчинка так і зробить, не відомо, які при цьому відчуття сколихнуть її душу: можливо, у неї складеться враження, що не так вже і добре бути хорошою? Особливо, якщо це та сама лялька, з якою так важко розлучатися. Якщо ви бачите або розумієте, як важко дворічній дитині розлучатися з улюбленою іграшкою на догоджання хорошим манерам, краще не підштовхувати на такі жертви і не доводити справу до істерики. Коли дитина стане старша і набуде невеликого досвіду спілкування, йому легше буде орієнтуватися в подібних ситуаціях, а поки що - постарайтеся ці ситуації передбачити і запобігти.
Більше »

Додано в рубрику Виховання малюка
( (Додати коментар)

Категорії