Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Не відпускаємо маму ні на крок?

Вже досить доросла дитина і хвилі здатний грати самостійно, але тільки мама втрачається із виду - відразу в плач, крик і так далі. Що ж робити в таких випадках? Треба розвивати здатність дитини "відпускати" в даному випадку маму. Просто дати дитині зрозуміти, що нічого страшного не станеться, якщо він деякий час (дуже не тривале) побуде без мами - сам. Малюк повинен усвідомити, що мама його не покидає, коли виходить в іншу кімнату або в магазин. Для того, що б дитина не боялася відпускати маму, папу або інших членів сім'ї, пояснюєте йому те, що йдете не надовго, і повернетеся через певний час. Наприклад: "Ваня, я йду на кухню розігріти обід, повернуся через п'ять хвилин". Ці пояснення можуть не подіяти відразу, але поступово дитина зрозуміє, що ніхто не зникне назавжди, сховавшись за дверима, і обов'язково повернеться. Малюк почне все спокійніше відноситися до розлучень з улюбленими людьми.
Більше »

Додано в рубрику Гри для малюка, Розвиток дитини
( (9 коментарів)

Категорії