Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

НЕРВОВО-ПСИХІЧНИЙ РОЗВИТОК ДИТИНИ

Этим медицинским термином обозначается беспрерывный процесс развития вашего ребенка, начиная из того момента, когда впервые увидели его - такого маленького и трогательно беспомощного. Из первых дней параллельно с процессами роста и приспособление к новым условиям существования, развивается и изменяется ее нервная система, контролируя практически все функции организма, формируется интеллект. И все эти изменения происходят по принципу "обратной связи". Опыт раннего детства формирует мозг, с которым человеку придется существовать всю жизнь.

Ніколи пізніше в організмі людини не відбувається таких значних змін, як упродовж перших трьох років, особливо - першого року життя. Щодня дитина придбаває нові навички. Це той період, який дозволяє прослідкувати послідовність і своєчасність розвитку психіки дитини, помітити відхилення, які виникли. Саме тому ваш педіатр (чи сімейний лікар) щомісячно повинен оглядати дитину і оцінити, правильність ого розвивається. Але для батьків будь-яке досягнення малюка - майже прояв геніальності. І це - нормально. Хто, як не ви, беззастережно вірить в його надзвичайні здібності і допомагає зробити важливими його досягнення ?

Сюди заходять по таких запитах:

розвиток мови у дітей після року
коли проколювати вуха
розвиток дітей після року
у дитини нежить
вірші про пірамідку
як закапати ніс дитині каланхое

Категорії