Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Нежить у дитини

Як швидко і ефективно перемогти нежить або, простіше кажучи, позбавиться від дитячих сопель? Нещодавно мені трапилася нагода використовувати з власної практики багато з популярних методів лікування нежиті у дітей, та і у дорослих теж. Отже, постараюся викласти в цій статті усе, що стосується цієї теми коротко і ясно. Спершу, я просто зобов'язана дати таким, що усім бажає перемогти цю недугу посилання на раніше написану статтю : Боротьба з нежиттю - народні методи, звернете увагу, в коментарях до цього поста є багато корисних рад.

Избавляемся от насморка: 1. Увлажняем воздух и проветриваем помещение - это очень важно, особенно ночью. Сделать воздух более влажным можно при помощи увлажнителя воздуха или развесить мокрые полотенца в комнате, обязательно повесьте такое полотенце на батарею. Вы убедитесь, что после данных простых мероприятий дышать станет легче даже без лекарств. 2. При насморке эффективно промывать #00 нос ребенку. Данные процедуры помогают вывести сопли из носовой полости, так как делают слизь более жидкой. Перед промыванием или увлажнением нужно хорошо высморкаться, очистить носик. Далее непосредственно ввести лекарственный раствор непосредственно в носовую полость. - Делать данную процедуру лучше обычной пипеткой, особенно если ребенок маленький #01. Набираем полную пипетку раствора и вводим в нос ребенку #02. - Промывать носик лучше теплой жидкостью #03. - Для промывания носа чаще всего используют: физраствор он же спрей "Салин", "Аква Марис"; отвары лечебных трав #04; можно использовать любую минеральную воду, а также раствор морской соли. Физраствор просто приготовить самому 9гр.#05 пищевой соли на 1л. кипяченной воды, содовый раствор готовится также. - С частотой увлажнения носа выше перечисленными средствами трубно переборщить - максимально 1-2 раза в час, ночью капать не обязательно если ребенок спокойно спит. Важно знать о процедуре промывания носа для детей то, что при введении жидкости под напором #06 существует высокая вероятность попадания воды в среднее ухо через евстахиеву трубу - это может вызвать появление отита. Детям склонным к отитам не рекомендуется производить данную процедуру.
3.Капли, спреи и мази от насморка. Я рекомендую ничего не капать, если насморк не докучает ребенку сильно, длится менее 7 дней и нос ребенка не заложен. Масляные капли - Пиносол, тизин и др.Хорошо прочищает дыхательные пути 1капля эфирного #00 масла, если легонько помазать им под носом, или просто немножко им подышать.
Судинозвужувальні препарати, слід застосовувати строго по віковому дозуванню не більше 5-7 днів: дітям до року бризолин, виброцил, називин, отривин, фармазолин 0.5% та ін. Також для маленьких дітей можливе використання антибактеріальних засобів (не рекомендую, але ситуації бувають різні). До таких засобів пренадлежит : изофра, мазь бактробан 2%, биопарокс аерозоль. Препарати перераховані в цьому абзаці можна використовувати, тільки проконсультувавшись з лікарем. Якщо у дитини гнійні, зелені соплі педіатри часто призначають протаргол, коларгол.
Також використовують імуномодулятор Деринат і закапування інтерферону.
Ефективні гомеопатичні засоби для лікування нежиті - ось те, що можна і використовувати усім без особливого ризику : окаризалия, эуфорбиум композитум.
4. Теплові процедури (інгаляції, ширяння ніг, ванни). Я їх часто використовую при лікуванні нежиті, та і при будь-яких простудах вони досить ефективні. Парити ноги дуже просто, можна використовувати цю процедуру вже від року навіть раніше. При нежиті добре парити ніжки в теплій воді 38-43 градуси при додаванні 1-ч.л. порошку гірчиці або просто у воду помістити дитячий гірчичник. Добре робити цю процедуру перед сном, можна навіть 2-а разу в день, після закінчення одягнути теплі шкарпеточки. Інгаляції можна робити дітям від 2-3 років якщо вони на це погодяться. Проводиться інгаляція теплою рідиною. Як лікарський розчин можна використовувати усі перераховані в пункті 2. Також можна використовувати лікувальну ванну. Для цього наполягають в термосі трави звіробою, ромашки, календули, шавлії, евкаліпта, - 50гр. на велику ванну і 25гр на дитячу ванну. Воду можна зробити трохи тепліше, ніж зазвичай, крапнути декілька крапель ефірної олії (туї, чайного дерева, кедра або ялиці). З тепловими процедурами треба бути обачним, після прогрівання дитини, важливо його потім потримати деякий час в теплі - не переохолоджувати, обов'язково переодягнути, якщо дитина спітніла.
5. Існує також дихальна гімнастика. Скажу чесно, я її ще не використала. Це безліч вправ, усі нам знайомі - схожі на тих, які ми їх робили на фізкультурі в школі. Головний принцип - правильно дихати:

  • повітря вдихати через ніс; - плечі залишаються на місці, не піднімаються; - видих плавний і тривалий;- стежите за тим, що б не надувалися щічки, на початку їх можна притримувати руками. Дихальна гімнастика при нежиті допомагає відновити правильне дихання, і навіть вилікувати в початковій стадії нежить.

От і все або майже усе, що мені вдалося згадати в даний момент для лікування нежиті у дитини. Здоровенькі були ви і ваші дітки!

Категорії