Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Обмежений простір манежу, добре або погано?

Манеж - прекрасний винахід, користь його можуть оцінити не на стільки діти, як їх батьки. Манеж прекрасний тим, що дитина в нім в безпеці вчиться повзати, ставати на ноги і ходити, грати самостійно. Але, в той же час манеж обмежує руховий простір малюка і, якщо ви звернетеся до книг про виховання і догляд за дитиною, то знайдете досить суперечливі думки про користь і шкоду манежу. Причому, останніх буде значно більше. Так, саджаючи малюка в манеж, батьки, як правило, прагнуть полегшити своє життя хоч би на деякий час. Адже усім відомо, що діти, які лише починають повзати або ходити, вимагають постійної уваги.
Маму, яка весь день знаходиться з малюком, цілком можна зрозуміти. І тут вже краще обирати менше зло - в манежі дитині буде безпечне, він не зможе поранитися об гострі кути, залізти туди, куди йому залізати не можна. А мама в цей час зможе швидко приготувати або прибрати. Так от, на нетривалий час манеж - це прекрасне рішення.
Більше »

Додано в рубрику Важливо пам'ятати батькам, догляд за дитиною
( (1 коментар)

Категорії