Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Ода грудному вигодовуванню - або "як налагодити ГВ"?

Ця стаття присвячується усім жінкам, що бажають, дати своїм дітям на початку їх життя щось, дуже важливе - грудне молоко. Окрім мами, навряд чи хто-небудь зможе і захоче поділиться з крихіткою цим безцінним продуктом.
Я знаю, що існує безліч досить хороших, прекрасно адаптованих до віку малюка сумішей. Я не люблю нав'язувати свою думку і тим більше не хочу розповідати, що без маминого молока, ваша дитина буде обділена, нездорова або не щаслива. Ні, адже це не так, але жодна суміш ніколи не зрівняється по своїй поживній цінності і користі для організму новонародженого ребена з молоком люблячої мами.
В той же час, я прекрасно розумію і точно знаю, що грудне молоко є у кожної мами, що по-справжньому бажає вигодувати дитину власним молоком.
"Той, хто хоче - шукає можливості, хто не хоче - шукає причини.".
Більше »

Додано в рубрику Важливо пам'ятати батькам, Ради матусь
( (3 коментарів)

Категорії