Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Підготовка до дитячого саду

1. Подумайте і вирішите: чи "потрібний вашій дитині дитячий сад"? Яким ви бачите дитсад, в який ви хотіли б водити свого малюка? Що для вас украй важливе, що обов'язково має бути з дитсаду де залишатиметься велику частину дня ваш малюк? Складіть список питань, з якими можна підійти до завідувача в дитсад, при необхідності вибору цієї дитячої установи.
2. Если ваш ребенок сейчас еще очень мал для детсада, но вы хотите, что бы он туда попал, поинтересуйтесь уже сейчас какие правила приема в тот садик, который вам нравиться или подходит. Сейчас во многих садах практикуют запись детей в "очередь", согласно которой, потом набирают и формируют группы. Чем раньше запишитесь - тем большие шансы без лишних затрат попасть в интересующий вас детский сад.
Як підготувати дитину до дитячого саду? Передусім хочеться поговорити про правильний психологічний настрій, він украй важливий, якщо ви хочете що б малюк в новому середовищі почував себе комфортно, і вам не доводилося боротися з істериками перед кожним походом в дитячий сад.
Більше »

Додано в рубрику Важливо пам'ятати батькам, Виховання малюка
( (2 коментарів)

Категорії