Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Пізня дитина — це добре або погано?

Дитина, особливо бажана, - це завжди щастя! Але приймати чи рішення народжувати дитину у віці після 35 все ж таки, треба вам самостійно.
Давайте розглянемо усе "за і проти". Фізичний аспект: лікарі -гинекологи застерігають мам, яким "за 35", про можливі ускладнення, і це правильно. Але ті самі гінекологи добре знають, що сьогодні є досить достовірні способи діагности (ВУЗД, аналізи крові матері), які допомагають виявити порушення у плоду на досить ранніх термінах вагітності. Тому ви повинні обробити інформацію, і коли завагітнієте, старанно пройдіть усі необхідні обстеження. А зараз, на стадії ухвалення рішення краще спробуйте тверезо оцінити своє здоров'я: чи зможете ви виносити малюка? Адже вагітність - це надзвичайне навантаження на жіночий організм. Раніше вважалося, що після 35 років жінки народжують менш здорових, ослаблених діток, які погано набирають вагу і взагалі розвиваються повільно. Але численні дослідження показали, що це не завжди правда, і якщо жінка в 40 років здорова, то у неї є усі шанси народити здорову дитину.

Психологічний аспект пізніх пологів : фізично, жіночий організм значно краще підготовлений до пологів у віці 20-30 років. Чого не скажеш про психологію. Психологи довели, що емоційна готовність до пологів настає саме після сорока років. У цьому віці більшість мам вже не так прагнуть зробити кар'єру і із задоволенням повністю віддаються материнству. Якщо у жінки вже є діти, це означає, що вона має досвід догляду за ними і їх у вихованні, а отже, вона менш тривожна і менш піддається навіюванням.
Після тридцяти у жінки є значно більше шансів забезпечити своєму малюкові відповідального, дбайливого і матеріально забезпеченого батька. Напевно, єдиним мінусом можна вважати те, що зрілі батьки часто занадто балують дитину, але це більше торкається тих сімей, де пізня дитина єдина. І ще, при розумному батьківському підході цих крайнощів цілком можна избегнуть.

Сюди заходять по таких запитах:

вплив кольору на дітей
у 3 місяці проколоти вуха дитині
ігри з дитиною півтори роки
купання малюка
щеплення три місяці температура
народні засоби від нежиті

Категорії