Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Первая помощь при красном горле

Пройшов вже місяць як ми почали відвідувати дитячий сад. Виникали різні приємні і неприємні моменти в звиканні дитини до саду. А ще ми вже встигли підчепити першу болячку - простуду. Усе починалося з червоного горла.
Горло у нас досі ще жодного разу не хворіло, а якщо і болело-краснело, то проходило якось само по собі, без спеціального лікування. І цього разу я не надала особливого значення, коли побачила у дитини ледве червоне горло. Пройшло декілька днів і горло так почервоніло, що довелося шукати допоміжні засоби. Згадала усе, чим колись нас лікувала мама, перечитала статті в инете і ми почали серйозно лікуватися.
Усі відомості зібрала в цю коротку статейку, що б поділиться з вами і нагадати - чим можна допомогти дитині, у якої почервоніло горло. Я не лікар, і навіть якщо б була ним, то не взялася що-небудь вам радити напевно для лікування вашого малюка. Ця стаття - збір можливих варіантів першої допомоги при почервонінні горла.

Пам'ятаєте, що далеко не кожен випадок болю в горлі можна вилікувати за допомогою антисептичних і протимікробних засобів місцевої дії, часто допомога лікаря просто потрібна. Лікування ангіни частенько не обходиться без вживання антибіотиків, в той час, як при вірусній інфекції антибіотики безполезны. Якщо ви бачите, що ефект від самостійного лікування низький або стан дитини погіршується - обов'язково звертайтеся до лікаря. Лікаря слід викликати, якщо запалення горла супроводжується болем у вухах, утрудненням дихання, високою температурою і болем в животі.
Перша допомога - антисептичні протимікробні засоби
1.Если у вас почервоніло горло - краще всього почати з полоскання. Для полоскання прекрасно підійде: відвар ромашки, шавлії, мати-й-мачухи, розчин: 1ч.солі, 1.ч. л соди і крапля йоду на склянку води та ін. Можливі інші варіанти подібних розчинів для полоскання горла, головне переконаєтеся, що для дитини вони безпечні.
Не думайте, що ваш 1,5-2 однорічна дитина не може навчитися полоскати шийку, - це може бути дуже забавно. Перетворите усе на смішну гру, робіть цю процедуру разом. Наприклад: "Хто довше протримає воду під час полоскання"?, "Хто, більша кількість разів, зможе полоскати шийку"?, "Хто уміє смішно полоскати горло"?. Для того, що б від процедури полоскання горла був ефект - полоскати горло треба як можна частіше теплим розчином.
При почервонінні горла дуже важлива гігієна порожнини рота. Якщо хочете швидше вилікується, не створюйте середовище для зростання різних мікробів. Тому, обов'язково прослідкуєте, що б дитина почистила зуби. Після кожної їди бажано прополоскати горло, будь-яким з відповідних розчинів. А чистити зубки малюк може як самостійно, так і за допомогою мами.
Якщо подібні заняття дитині зовсім не подобаються - не варто насилувати крихітку. Є інші способи лікування.
2. Лікувальні льодяники, пастили і смачні смоктальні пігулки. Це вже буде кожній дитині до душі. У початковій стадії прекрасно підійдуть льодяники з шавлією, ромашкою, пастили Бронхикум або Доктор Мом, приємні на смак і досить ефективні - пігулки для смоктання Фарингосепт і Фалімінт, Эфизол. Є ще і Септефрил, Антиангін, Себідин, Хлорофилипт та ін. Усе вище приведені засоби використовуються при різних захворюваннях горла, але дозування для дітей різного віку відрізняється.
Будь-які смоктальні засоби краще вживати між їдою, їх обов'язково треба тримати на мові до повного розчинення, не запивати - так ефект від цих препаратів буде більш відчуємо і тривалий.
3.При лікуванні горла також ефективно використовувати аерозолі з антибактеріальною і антисептичною дією. Перед застосуванням будь-якого подібного аерозоля необхідно порадитися з лікарем. Більшість з них не рекомендують використовувати для лікування дітей молодше за 3-і роки. Ось деякі і них: Інгаліпт, Биопарокс, Стопангин, Орасепт - але ще раз нагадую - переконаєтеся, що подібні засоби безпечні для вашого малюка, порадьтеся з лікарем або як мінімум дуже уважно перечитайте вкладиш.
4. Горло можна змастити. Такий метод годиться навіть для найменших, оскільки вони не уміють полоскати шийку, смоктати льодяник і їм в дуже окремих випадках підходять аерозолі. Змащувати горло треба швидкими і упевненими рухами, але обережно. Робити це треба перед їдою. Змащують горло ватним або марлевим тампоном, змоченим в лікарський препарат. Горло можна змастити масляним розчином хлорофилипта, масла обліпихи, евкаліптового, маслом шипшини, маслом з додаванням прополісу. Варіантів того, чим можна змастити горло дитині для лікування дуже багато. Але я не полінуюся вас ще раз настійно попередити про те що, такі методи лікування далеко не завжди безпечні, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем! Можливе виникнення алергії і інші неприємні наслідки.
Якщо ви помітили, що у малюка почервоніло горло, не зайвим, хоча і не обов'язковим буде потримати його в теплі (я не маю виду безмірного кутання). Завжди, при простудних захворюваннях корисне щедре питво. Краще пити теплий чай (ромашка, малина, смородина, журавлина і тому подібне). Корисні фрукти і овочі, а вживання м'яса і молочних продуктів краще обмежити.
Народні засоби, які кода або я використовувала сама, :

Колись на роботі мене лікували від простуди лимоном (моторошно хворіло горло), треба було кожні 5 хвилин з'їдати скибочку лимона - шкоди від цього не було точне, і мені здавалося, що допомагає.

У дитинстві мама змащувала нам з братом горло очищеним гасом (він абсолютно прозорий). Запах гасу - це найнеприємніше в цьому методі, а загалом, терпіти можна, хоча треба бути дуже сміливою мамою.

Ще мені змащували горло йодом - ужжжас. Зовсім не раджу так лікувати своїх маленьких дітей. Дуже велика, просто величезна вірогідність того, що дитина отримає опік слизової оболонки. Після такої екзекуції - горло палить так, що вже незрозуміло - це від йоду або від ангіни, що настає. Але цей варварський метод, випробуваний на мені не одного разу, кожного разу себе виправдовував.

Усім читачам бажаю не хворіти, і не мати потреби в ліках. Але якщо вже сталася така прикрість з вами або малюком, буду вдячна, якщо поділитеся секретом лікування, і своїм досвідом в коментарях

Категорії