Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Питво з пляшки з соскою - “за” і “проти”

Сьогодні хочеться поговорити ще на ще одну тему, яку мені підказала життя з маленькою дитиною. Тема досить проста, але тривожить, рано чи пізно багатьох мам. Поговоримо про доцільність питва дитиною з пляшки з соскою вже не в самому юному віці. Отже, про який вік йде мова: від 2-х років і до 4 (думаю, це максимальний вік питва дитиною з соски). У чому власне проблема питва пляшки з соскою:
1. Це може негативно відбитися на формуванні прикусу, який в слідстві може викликати порушення функції жування, ковтання, дихання і мови. Про цю, можливій проблемі повинен знати кожен батько. З усією серйозністю треба віднестися до штучного вигодовування - поцікавтеся, якій має бути форма соски на пляшці і отвір в ній, ці параметри відрізняються, залежно від віку малюка, і часто не сходяться з маминими представленнями. Також не зловживайте соскою, коли дитина підросла, і, звичайно ж, пам'ятаєте - для застосування пустушки є свій час.

2. Мамі не подобається, що її дитина п'є з пляшки з соскою. Діти, зазвичай, це дуже навіть люблять, особливо якщо в пляшці є щось смачненьке. Дитина в 1 - 1,5 року (не кажучи вже про 2-і) цілком в змозі живитися як дорослий, за допомогою мами, звичайно, але з дорослого посуду. Така річ як пляшка з соскою робить наших малюків - зовсім маленькими дітьми, і доставляє їм безліч задоволення, також - діє, як заспокійливе. Багато мам користуються цими пляшками, тому, що дитину важко напоїти з чашки вночі або на вулиці - і це цілком виправдано до певного віку. Але є діти, які не визнають ніякий іншого посуду для питва, окрім як пляшки з соскою - їм так просто більше подобатися.
Про достоїнства і недоліки питва з пляшки "дорослими" малюками можна поговорити детальніше. Достоїнства: 1. Для безлічі дітей це - прекрасне заспокійливе і можливість "перекусити". 2. Для безлічі батьків - це ефективний спосіб заспокоїти дитину, укласти спати і напоїти його в будь-якій обстановці. 3. Більшість дітей з величезним задоволенням п'ють з пляшки молоко у великих кількостях, чим можуть пити з чашки. У пляшці з соскою, в принципі, немає нічого поганого - якщо їй не зловживати. А ось дітей, які нічого окрім пляшки не визнають, - ви, чи навряд, зможете умовити пити з неї тільки в певних ситуаціях. Хоча, діти і батьки бувають різні. Недоліки: 1. Діти, які п'ють з пляшки, майже в 100% випадків часто прокидаються вночі попити. Вони не можуть заснути без пляшки і прокинутися без неї. Якщо вас замучили нічні підйоми за питвом для дитини - знайте - це усього лише каприз, бажання присмоктувати до чогось улюбленого - це шкідливіша звичка, ніж насущна потреба. Позбавтеся від пляшки - придбаєте здоровий сон для дитини і себе. 2. Також, в нічному питво компоту, молока або каш немає нічого хорошого. Шлунок повинен відпочивати. Якщо дитина дійсно захоче пити вночі - нап'ється з будь-якого посуду. 3. Відмова від нічного питва і їжі вірний шлях до поліпшення апетиту. Попити чого-небудь вночі, все одно, що перекусити - а всякого роду перекуски пригноблюють відчуття голоду.
Малюк без пляшки стає, ніби доросліше. У нього ставати раціон харчування більш схожий з дорослою людиною, він прагне самостійно їсти. Справедливо буде помітити, що, віднявши у малюка пляшку з соскою - цілком імовірно ви матимете неспокійнішу дитину перші декілька днів, але нічого страшного в цьому немає. Багато мам також говорять, що, відмовившись від пляшки з соскою - малюк перестав пити молоко. І дійсно - діти часто перестають пити молоко в тих кількостях, в яких пили його з пляшки, але починають частіше їсти молочні каші, сир і тверді сорти сиру - що є прекрасною альтернативою звичайному молоку.
Як довго пити з пляшки соскою вашій дитині - звичайно - вирішите ви самі.
Пам'ятаєте про недоліки "пляшкового" питва. Знайте - дорослішання дитини, його самостійність - приносить величезну радість і малюкові і його батькам.

Категорії