Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Потурбуйтеся про безпеку !

Не забувайте про те, що цікавість дитини до усього незвіданого безмежно і не завжди його можна передбачити. Тому про безпеку малюка потурбуйтеся заздалегідь.

  • Заховайте в надійне місце усі отруйні речовини, якщо такі є в квартирі, і засоби, якими ви користуєтеся під час прибирання і миття посуду.

Прослідкуєте, щоб ліки зберігалися не просто в шафі, а в недоступному для дитини місці. Шафу можна випадково забути зачинити, дитина ж може виявити кмітливість і забратися у нього, а ви потім засмучуватиметеся, що раніше цього не було. Нехай засоби невідкладної допомоги зберігаються на верхній полиці холодильника, куди не дотягнеться дитина, а при необхідності знайде хто-небудь з дорослих.

Подумайте, як уберегти дитину від гострих кутів (наприклад, зараз є у продажу спеціальні гумові насадки на гострі краї столиків і т.п предметів).

Забезпечте електророзетки попереджувальними ковпачками.

  • Встановите на дверях запобіжники, щоб дитина не затиснула пальців.
  • Якщо у вашій квартирі є балкон, приберіть з нього усе, що може стати сходинкою.

  • Завжди контролюйте, які предмети виявилися в руках дитини. Не допускайте, щоб гудзики, цвяхи, монети, що колють предмети попадалися у полі зору дитини.
  • Якщо ваша дитина любить грати з предметами, які навряд або можна назвати іграшками, прослідкуєте, щоб вони були з нетоксичних матеріалів, і щоб їх важко було поламати. Відламані частини завжди небезпечні, оскільки легко можуть виявитися у роті або дихальних шляхах дитини. Купуючи іграшки для малюка, обов'язково прочитайте інструкцію і з'ясуєте, для якого віку вони призначені.
  • Якщо у вас є старші діти, будьте особливо уважні. При появі в сім'ї молодшої дитини старші відразу стають в очах батьків доросліше, ніж є насправді, але вони не в змозі оцінити небезпеку для малюка, коли пропонуватимуть йому свої іграшки (наприклад - конструктор або розбірну машинку).
  • Покажіть малюкові, яку небезпеку представляє для нього плита, чайник, гарячий чай. Його діяльність грунтується на умовних рефлексах, тому притулите акуратно ручку малюка до чогось гарячому, супроводжуючи словами "Гаряче"! (чи іншими зрозумілими для нього вигуками); потім підніміть свою і відразу приберіть. Таким чином малюк повинен засвоїти, що для нього це - небезпечно. А для себе і ваших гостей можете зробити напис на листі на видному місці на кухні: "Не ставити на край столу гарячий чай!!! ". Це допоможе не втрачати пильність - ні членам сім'ї ні гостям.
  • Постійно контролюйте свої дії, якщо малюк поруч. Каструлі і чайник ставте на плиті якнайдалі від краю.
  • Якщо малюк їсть разом з вами, на столі не повинно бути нічого гарячого. Опіки у дітей до одного року - дуже часті явища.

Категорії