Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Позбавляємося від плям на дитячому одязі

Частая стирка и глажка для мамочек маленьких, да и не совсем маленьких детей дело до боли знакомое. Но как же досадно когда и постирал все, и нагладил, и пятна пытался вывести, и порошок хороший - а вещи все равно не в идеальном состоянии. Следы на одежде от некоторых пищевых продуктов и вовсе невозможно отстирать. Тем более, очень обидно, если эти пятна на новых вещах. Сейчас рекламируют множество средств для борьбы с различными загрязнениями на одежде. Я же хочу поделится своими секретами и советами на эту тему, так как успешно бороться с этими "маленькими неприятностями" мне удалось не сразу. Я перепробовала много средств и способов, ведь хочется, что бы у твоего малыша была всегда чистая и опрятная одежда.

Отже: * Усім мамам відомо, що жирні плями прекрасно зникають при використанні будь-кого для миття посуду. * Плями від жувальної гумки виводяться якщо забруднений одяг покласти в морозильну камеру, за годину або два жуйку можна обережно "видряпати", тільки не пошкодите тканину. * Плями від смоли і тому подібне речовин витирають скипидаром або бензином, після чого речі треба добре прати. * Плями від парафіну відходять якщо тканину пропрасувати, заздалегідь поклавши згори і знизу паперовий рушник або газету. * І, нарешті, усі інші плями від їжі, трави, і інші забруднення я виводжу за допомогою засобу компанії Amway. Цей засіб дійсний мені дуже полегшило процес прання і позбавлення від дитячих плям. Називається воно "Вибілювач для усіх типів тканини". У нім немає хлору, він містить активний кисневий вибілювач. Одяг після застосування не втрачає колір, вона просто стає як нова. Як використовувати: замочити одяг в максимально допустимій гарячій воді, заздалегідь розчинивши в ній 1 ковпачок цього засобу на 5л. води (залежно від об'єму одягу, який треба очистити). При такому використанні, це засіб 100% ефективно. P.S. На етикетці вказано, що можна эго використовувати для ручної і прання в пральній машині - я пробувала - результат практично не відчуємо. Під приємним враженням від цього вибілювача спробувала і інший засіб для виведення плям від Amway - "Tri-zime" - "Порошок підсилювач для замочування білизни і виведення плям" - він теж не поганий, але, по-моєму, менш ефективний. Ці продукти від компанії Amway досить економічні у використанні.
P.S.
Нещодавно компанія Amay мене дуже розчарувала, тому хочу що б ви прочитали деяку цікаву інформацію про цю фірму і її продукцію.
Я думаю ця інформація стане корисною матусям, які готові переплачувати в багато крат за "якість", і можливо, самі не проти стати дистриб'ютором.
Сюди заходять по таких запитах:

вірші для дітей до 3 років
зростання ребенока дівчинка 6 років
дитині 6 місяців.корисні ради молодим мамам
щеплення в 1 рік, якщо є нежить
лікування простуди за допомогою аромотератии
дитина почала боятися чужих

Категорії