Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Права рука або ліва?

До року або шести місяців для дитини не має значення, в якій руці тримати брязкальце або ложку. Якщо старанна мама і батько наполегливо пропонуватимуть малюкові узяти ложку саме в праву руку, то, швидше за все, він поступово перетвориться на правшу. Якщо ж дорослим все одно, якою рукою орудує дитина, і вони відносяться до цього спокійно, то малюк може стати і лівшею. Про те, яка рука у дитини ведуча, можна говорити приблизно в чотири - п'ять років. До цього віку переважання тієї або іншої руки може змінюватися, на подив батьків.
Ви хочете самостійно визначити, яка рука ведуча у вашого малюка? Тоді вам треба відмітити те, в яку руку дитина сам берет олівець або ложку. Результат роботи якої руки вам здаються якіснішими і точнішими? Коли малюк менше втомлюється - коли він виконує дію правою рукою або лівою?

Можете запропонувати дитині спеціальні тести-завдання. Наприклад, скласти долоньки в замок. У лівші згори буде великий палець лівої руки, а в правші - правою.
Запропонуєте дитині скласти в коробочку дрібні предмети, наприклад, гудзика, і постежте, якою рукою малюк це робив. Попросите дитину поплескати в долоньки - провідна рука буде згори.
Якщо дитина поперемінно користується те одній, то іншою рукою, це означає, що малюк однаково добре може працювати обома руками. Таких людей звуть амбидекстрами (від латів .ambo - дві, dextera - права рука). Ця особливість може бути природженою, а може бути результатом перенавчання.
Сюди заходять по таких запитах:

при лактації можна відвідувати салярий
вірші на 6 місяців дитині
формула зростання для дітей 4 років
чим лікувати нежить дитині в 1,5 місяця
зростання дитини 2 року
висока температура після щеплення

Категорії