Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Прийом ліків

Для того, щоб прийом ліків не викликав у дітей негативних емоцій, фармацевти різних країн добре постаралися. Лікарські форми для дітей стали зручніше і приємніше, тому "нагодувати" малюка ліками стало набагато легше, чим раніше, та все ж таки батьки стикаються іноді з небажанням дитини проковтнути несмачну мікстуру або настій.
Якщо ліки не подобаються малюкові, спробуйте скористатися такими радами: - Поставте поруч улюблений напій, щоб він відразу міг запити. Пообіцяйте ласощі або іншу нагороду, іноді цього виявляється досить.

  • Якщо дитина здатна зрозуміти вас, поясните, навіщо треба вживати ці ліки.
  • Запропонуєте малюкові самому закрити собі ніс, щоб не чути запаху ліків. - Спробуйте вилити ліки на мову ближче до його Корню: смакові рецептори знаходяться в передній частині мови, і в цьому випадку гіркота буде менш ощутима.

  • Якщо умовляння не допомагають або дитина ще не здатна зрозуміти вас, доведеться звернутися до насильницьких дій: голівку дитини фіксують, вливаючи ліки в рот, на декілька секунд затискують ніс. Дитина мимоволі робить ковтальний рух. Боятися попадання ліків в дихальні дороги не слід, оскільки гортань у дитини перших двох років значно видається над входом в стравохід, прикриваючи його.
  • Якщо ліки у вигляді пігулок - розітріть їх в чайній ложці до порошкоподібного стану, а потім порошок змішайте з водою або цукровим сиропом. Вжиті ліки слід запити 2-3 чайними ложками чистої води.

Ще одним способом умовити дитину прийняти ліки, може бути маленька хитрість, розкажіть малюкові що ліки, які ви йому пропонуєте, зовсім не гіркі, а навіть смачне, і корисне, можете зробити вид, що ви самі хочете його спробувати, погодувати їм ляльку або іншу улюблену іграшку. Постарайтеся не акцентувати увагу дитини на ліках, на тому, що воно неприємне.
Якщо прийом ліків викликає у дитини блювоту, подумайте самі і обговорите з лікарем: можливо, є і інші варіанти лікування. Якщо блювота виникла відразу після прийому ліків, а вони потрібні дитині, то їх можна дати повторно в тій самій дозі; якщо 15 мін по тому - дозу зменшити удвічі. Повторна блювота за звичаєм не спостерігається, за винятком непереносимості дитиною цих ліків, які, безумовно, є приводом для припинення подальших спроб давати дитині ці ліки; обов'язково повідомите про це лікаря.
Другой способ введения лекарств - ректальный. Лекарство в виде свечек вводится ребенку в задний проход. Для введения свечки ребенка старшего возраста кладут на левую сторону с поджатыми к животу ногами, а грудного ребенка - на спину с поднятыми ногами; левой рукой разводят ягодицы, а правой вводят тонкий конец свечки. После введения свечки следует на 4-5 мин зажать ребенку ягодицы. За это время свечка успеет растаять, и лекарство начнет всасываться.
Будьте обережні, потурбуйтеся про те, щоб малюк не зміг дістатися до ліків. Навіть якщо дати ліки дитині - велика проблема, немає гарантії того, що в який-небудь момент він не спробує їх самостійно.
Бажаю усім якомога менше приводів для прийому ліків і міцного здоров'я!

.
Сюди заходять по таких запитах:

щеплення в рік. чи роблять щеплення манту?
що повинен уміти малюк в 1 місяць
побічні ефекти після щеплення від правця
дитина 6 місяців інгаляції
температура може у дитини бути після щеплення
дитині 1 рік після щеплення температура

Категорії