Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Проблеми з формуванням мови у дитини

Мова дитини починає формуватися ще в зовсім ранньому віці - тоді, коли, ми навіть і не думаємо, що малюк розуміє про що ми говоримо. Так, маленька дитина не в змозі зрозуміти сенсу наших бесід, але він прекрасно розрізняє інтонації усіх наших висловлювань. Малюк починає плакати - коли батьки сваряться, або підтримувати сміхом веселу компанію.
Вирішальне значення має обстановка в сім'ї: вона має бути мирною і спокійною, особливо якщо у дитини є передумови до виникнення порушень мови.
Декілька рад, які повинні допомогти уникнути проблем з формуванням мови у дітей, :

  • Не приходите в розчулення і не підтримуйте картавість і шепелявість малюка. - Обов'язково проконсультуйте дитину у логопеда у тому випадку, якщо в сім'ї хтось заїкається, навіть якщо ознак заїкання у дитини немає. - Обов'язково звернете увагу на: надмірну балакучість малюка або навпаки - нелюдимість. - Нестача позитивних контактів з дитиною, напруженість під час контакту з дорослими або дітьми може спровокувати виникнення заїкання. - Створіть умови, при яких у дитини був би спокійний темп мови. Якщо дитина поспішає, постарайтеся переконати його говорити повільно, але робити це слід коректно. - Незважаючи на особливості мови кожного з батьків, спілкуючись з дитиною, слід стежити, щоб мова була спокійною і чіткою. Ні в якому разі не перебивайте і не підганяйте дитину під час розмови. Не показуйте свого невдоволення в будь-яких його проявах. Це стосується і дітей, не схильних до заїкання. - При необхідності обов'язково і з максимальною сумлінністю виконуйте рекомендації логопеда. - Не зовсім дружним і нелюдимим дітям потрібно створити умови для спілкування, допомагаючи їм налагоджувати контакти з іншими дітьми або дорослими. - Збудливих дітей слід оберігати від надмірних емоційних навантажень і контактів, а також надмірних мовних навантажень.

Пам'ятаєте, що в більшості випадків проблеми з формуванням мови можна вирішити, а ваше адекватне і бережливе стосунки до дитини допоможе їх здолати.
Сюди заходять по таких запитах:

стих для малюка
як впливає колір на дітей
книги для ребенока 2-3 року
нежить у дітей до року
чи можна закопувати сік листя каланхое в ніс від нежиті
щеплення 2 місячна дитина

Категорії