Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Прояв почуттів : батьки і діти

Немає сумнівів в тому, що ви безмежно любите свою дитину, а він кожну хвилину відчуває цю любов на собі. Але ви також маєте право розраховувати на відповідні почуття з його боку.
Учите малюка турбуватися про усіх, хто його оточує.
Пусть он помогает вам во время приготовления пищи: вместе с вами поставит на стол посуду, положит хлеб и фрукты, а вы, сопровождайте его действия поощрительными словами. Конечно, это займет больше времени, чем, если бы ребенок вам "не мешала", но вы уже давно поняли, что накормить ребенка - это еще не все. Вспомните: "Не хлебом единым..". Пусть положит спать и "убаюкает" куклу или игрушечного зверька, нежно погладив их "перед сном", сказав, какие они красивые и послушные. Попросите малыша показать, как он их любит.

Покажіть дитині, як потрібно наглядати за кольорами, звернувши його увагу на те, які вони красиві, на їх маленькі і ніжні листочки і квіточки. Виходячи на прогулянку, візьміть корм для птахів, погодуєте їх разом, похвалите малюка за це.
Если ребенок чем-то огорчен или весьма возбужден, то, возможно, он будет делать совсем не то, о чем вы его попросите #00. Это временное проявление агрессивности совсем не свидетельствует о его плохих врожденных чертах характера. Пристыдив его, покажите, как при этом больно кукле и как ее надо пожалеть. Хотя, возможно, что пожалеть надо будет и самого малыша. В следующий раз начните все сначала.
Іноді батьки задаються питанням, чи не шкодять вихованню часті ласки і нескінченні поцілунки дитини? Чи не викличуть вони проблем в майбутньому, особливо для хлопчика? Якщо бажання притиснутися йде від самої дитини, - те з любов'ю, чи навряд, можна переборщити. У будь-якому випадку - в ранньому дитинстві. Відчуття любові і ніжності дає малюкові можливість відчувати те, що він бажаний і потрібний, і зраджує упевненості в житті. Але в той же час не слід мамі або бабусі самій бути в цьому занадто активною. Можна добитися протилежного результату
Сюди заходять по таких запитах:

проколювання вух
як карати дитину 2-3 років
прокололи вуха
вірші для дитини
коли проколоти вуха
шоколад фосфор

Категорії