Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Рецепт моєї паски

Нову рубрику "Смачно і корисно" хочу відкрити з рецепту паски, яка повинна сподобатися не лише малюкам, але і їх батькам. Також ця рубрика і цей рецепт публікується з легкої руки Наталі, яка передала мені естафету. Сенс цієї естафети в публікації свого пасхального рецепту.
Отже, розкриваю секрет дуже смачної паски, яку пече моя мама. Попереджаю, рецепт розрахований на випікання 10 пасок. Для тіста треба:
2-2,5 кг - муки 1л. - молока 0.5 л. - цукру піску 200г - вершкового масла 200г - маргарину 10 - яєць 100 р. - дріжджів ваніль родзинки товчені горіхи

Що робити: 1. Молоко, маргарин, масло і ваніль закип'ятити. 2. Яєць і цукор збити міксером. 3. Коли молоко і масло охолоне, ввести туди дріжджі, розтерті з невеликою кількістю цукру. 4. Замісити тісто, поступово вводячи борошно, додати родзинки і горіхи. 5. Тісто повинне підійти за 3-4 години. Після чого, змащені маслом форми для пасок заповнюємо тістом і випікаємо близько години.

Готові охолоджені паски треба змастити глазур'ю. У кожної хазяйки свій рецепт глазурі. У мене він дуже простий. Декілька білків відділяємо від яєць, збиваємо міксером з щіпкою солі, після чого, повільно вводимо цукровий пісок і трішки ваніль. Цукор підсипаємо до тих пір, поки маса, що збивається, не стане консистенції густої сметани, цукор повинен розчиниться. Можна використовувати цукрову пудру. Таким кремом змащуємо поверхню паски і посипаємо пасхальними прикрасами, вибір яких зараз величезний.
Ось сьогодні мама випекла паски, а ми з дочкою вже встигли спробувати одну. Дуже смачно, тісто дивовижне - тане у роті. Пасха на фото ще не доведена до її святкового виду, але це тільки справа часу і фантазії.
Ще хочу порекомендувати вам, зробити сирну паску. Це дуже смачно корисно для малюків і займає не так багато часу як випічка. На приготування у вас піде близько двох годин. Вашим дітям повинно сподобатися. Свій рецепт я втратила, але на просторах инета можна знайти безліч хороших рецептів, виберіть що-небудь на свій смак і приготуйте - не пошкодуєте. Вам і вашим дітям повинно сподобатися.
Сюди заходять по таких запитах:

народні засоби нежиті
Мультфільм кіт мотроскин
Можна використовувати яскраво-червоне при нежиті?
манту побічні ефекти
як приручити дитину до горщика
манту при температурі

Категорії