Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Ризик у використанні тефлонового посуду

Ця стаття можливо не зовсім по темі блогу, але торкається практично кожної хазяйки і матусі.
Наше століття характеризується безліччю незвичайних відкриттів самих різних галузей життєдіяльності людини, що стосуються. Ці винаходи часто дуже корисні і дивні, приводять в захват жителів планети своєю унікальністю і геніальністю, спрощують наш побут і позбавляють від тисяч клопоту. Так були винайдені самі різні харчові добавки, властивостями яких ми не так давно захоплювалися, а зараз уважно дивимося на склад продуктів в магазині, що б не купити те, що шкодить здоров'ю.
Про те, що безліч харчових продуктів і навіть дитячих іграшок можуть містити шкідливі токсичні речовини ми вже знаємо, і за бажання можемо від них відгородитися. А чи знають матусі про те, наскільки шкідливий тефлон?
Більше »

Додано в рубрику Новини, Ради матусь
( (5 коментарів)

Категорії