Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Розвиваємо таланти наших дітей!

Я - в душі художник. На жаль - освіти по частині образотворчого мистецтва у мене ніякого немає, але мене це ніколи не зупиняло. Я завжди малювала - і в дитячому саду і в школі і інституті і, будучи банківським працівником, а особливо серйозно захопилася живописом, коли пішла в декретну відпустку. Нещодавно я мала можливість поспілкуватися з людьми, які усе своє життя присвятили мистецтву. З людьми, які з раннього дитинства вчилися тому, - що їм подобалося, розвивали свій талант, упродовж усього життя вони копили знання і досвід в тій області, яка була ним найцікавіша. Я усвідомила, наскільки велика "сила" людини і його таланту, якщо його природні завдатки підкріплені не малими знаннями і досвідом. Дуже образливо за тих, чиї таланти свого часу не зрозуміли і прийняті або належним чином не оцінені. Йдеться про всілякі прояви людських здібностей і завдатків в усіх областях, які тільки можна представити, : до точних наук, фізики, хімії; іноземним мовам або спорту; про надзвичайно бурхливу фантазію; неймовірній усидливості або активності; про уміння вести бесіду або мовчати як партизан; про прекрасний музичний слух або дар поета; про уміння рухатися на танцювальному майданчику або на боксерському рингу; про інтерес до усього живого або різній техніці і механізмам; про прекрасну пам'ять, уважність і винахідливість, і ще дуже багато чого можна називати і перераховувати.

Але ця стаття не для того, що б вішати ніс, а для того, що б, ви - батьки, не занапастили, не дали пов'янути таланту свого малюка або навіть вже підлітка. Не лінуєтеся, не жалійте сил і засобів, для того, що б ваша дитина в майбутньому належним чином змогла реалізувати свої здібності. Покажіть дитині, наскільки він талановитий - це зрадить йому бажання творити далі.
Не у кожної сім'ї є засоби на всілякі розвиваючі школи і курси. Я думаю і не потрібне що б дитина ходила на карате, фото гурток, англійський, уроки макраме і грав на скрипці одночасно. Просто кожен батько зобов'язаний помітити те, до чого лежить душа дитини - і тут вже буде злочином - не допомогти малюкові в його починах.
На блозі одного неординарного психолога я прочитала таку мудру думку: "Що б добитися в чомусь результату вище середнього - треба займатися чимось одним".Це "щось одне" (чи зовсім не одне) кінцеве, має бути свідомим вибором не батьків, а самої дитини.
Є батьки, які без міри сунуть чадо на всілякі розвиваючі заняття, навіть якщо у малюка ні бажання ні здібностей до цього немає. Є батьки, які з мирною байдужістю або байдужим розчуленням відносяться до талантів дитини і його здібностей. Є ті - хто прагне зрозуміти і потримати своїх дітей, ті, хто знайде і покаже дитині його талант, хто допоможе його розвинути і дасть вірну раду, хто допоможе завжди вірити в себе і свої сили, хто вкаже помилки, хто захоплюватиметься досягненнями..
Напевно, Ви вже зрозуміли - ця стаття - заклик:
"Ми повинні дати дітям усе необхідне, що б вони, за бажання, могли належним чином реалізувати себе, в області", що цікавить їх. Ми повинні вселити в дітей віру в їх здібності, таланти! Сила знань і сила віри в себе - це могутній помічник на шляху кожної людини".
Любов до своїх дітей - це не просто нагодувати, напоїти, взути, одягнути і в школу відправити. Це ще і підтримка розвиток їх завдатків, талантів, здібностей і інтересів.
Пам'ятаєте - ваша дитина - унікальний ! Його здатності - унікальні ! Унікальність таланту кожної людини повинна допомогти йому реалізувати себе, добитися успіху в житті, зробити життя більш насиченим і цікавим. Адже як відомо : людина який займається справою, яка йому до душі, - має усі шанси на успіх.
Ще дуже хочеться цю статтю належним чином підтримали інші блоги, яким близька дитяча тематика. Тому організовую естафету: суть в тому, що б написати про те, наскільки важлива батьківська підтримка усіляких починів дитини, розуміння батьків і їх підтримка в розвитку дитячих здібностей і інтересів. Можна описати свою історію або історію когось з друзів, яким повезло, : вони обрали вірний шлях, вони вчилися тому, що їм подобатися, їх підтримували рідні, і вони знайшли своє місце в житті - вони щодня ходять не на нудну роботу, а займаються улюбленою справою! Естафету передаю:
Олені Ковалевой - Чудо-дети
Буду рада усім блогам, які захочуть мене підтримати. Обов'язково розміщу ваше посилання тут, якщо ви напишете пост з тематики естафети з вказівкою адреси організатора.
Бажаю усім, якомога раніше помітити ту, неймовірно важливу іскорку у своїй дитині, і допомогти малюкові в усіх проявах його талантів і здібностей.

Категорії