Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Щеплення - чи так це погано?

Коли малюк є частиною організму мами, він захищений від багатьох інфекцій антитілами - особливими речовинами, здатними нейтралізувати збудників захворювань, які можуть потрапити в організм. Після народження мама передає ці антитіла дитині і тому до 3-6 місяців діти хворіють на інфекційні захворювання украй рідко. Додаткову кількість антитіл дитина отримує з грудним молоком.
У віці 3-6 місяців "мамин захист" слабне, оскільки антитіла руйнуються або розтрачуються, і небезпека захворювання дитини зростає. Тому проти більшості небезпечних інфекційних захворювань дітей, починаючи з перших днів життя, прищеплюють.

Профілактичне щеплення проводиться за допомогою вакцини - препарату з ослаблених або убитих збудників захворювань. Вакцина не в змозі викликати захворювання дитини, але вона змушує організм відповісти на її вступ виробленням антитіл.
До проведення профілактичних щеплень у більшості батьків подвійне відношення. З одного боку - хвилювання у зв'язку з небезпекою захворювання дитини, з іншої - боязнь із-за можливого ускладнення після вакцинації. Проте, альтернативою проведення профілактичних щеплень може бути або повна ізоляція дитини, або вірогідність захворювання.
У природі усе урівноважено, і ніж менша кількість дітей буде щеплена, тим велика вірогідність виникнення епідемій. Збудники інфекційних захворювань не зникли, вони ніби відступили. І слід тільки ослабити пильність, вони обов'язково про себе нагадають. Так було 10-13 років назад, коли збільшилася кількість відмов батьків від проведення щеплень і зменшилася кількість прищеплених дітей. Результатом стало збільшення захворюваності дітей (і дорослих) на дифтерію, у тому числі з летальним результатом. Ці факти примушують переважну більшість батьків віднестися до проведення щеплень свідомо і з розумінням їх необхідності.
Сюди заходять по таких запитах:

Що повинен уміти малюк в 1,9
щеплення 3 місяці
у дитини висока температура після щеплення
причини здуття манту
каланхое лікування
народні засоби від нежиті дитини

Категорії