Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Що таке діти ?

Іноді, приймаючи рішення завести дитину, молоді люди не знають, або не до кінця усвідомлюють, до чого їм треба бути готовими. Які підводні камені таїть в собі це життєво важливе рішення?
Цей пост, в першу чергу, я адресую тим, хто починає замислюватися про те, що б завести дитини, або вже чекає малюка, і тим, хто тільки став батьком. Пишу це для того, що б ви максимально усвідомлювали свою майбутню роль, і готові були до усіх випробувань, які несе собою той, що тільки з'явився на усіє дитина; хочу, що б кожен батько, нарешті, зрозумів - яке щастя бути папою або мамою, яке щастя, мати такого прекрасного малюка. Тим, у кого є досвід виховання дітей, пропоную, доповнити мою розповідь своїми відчуттями із цього приводу.

Діти - це величезна ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ! Так, в першу чергу це саме відповідальність за малюка, эго: здоров'я, живлення, сон, безпека, побут, самопочуття, розвиток, світогляд, щастя. Ви відповідальні за усі аспекти його жизни- до найменшої дрібниці. Ви усі повинні продумати і передбачити, вирішити усі проблеми своєї дитини.
Діти - це радість! Це відчуває кожного, у кого вони є. Поява дитини - це море позитивних емоцій. Радість батьки переживають вже з перших днів життя малюка. Радість - бачити свою дитину веселою, здоровою, життєрадісною. Радість - випробовують від однієї посмішки малюка, радість від того, як він росте і розвивається. Радість, коли він робить перші кроки, вимовляє перші слова. Радість - коли у дитини хороший апетит, настрій і сон. Радість через те, що твоє дитя обіймає і притискається до тебе. Радість - бачити будинок, заповнений іграшками. Радість для батьків навіть перші витівки малюка. Радощі пов'язаної з дітьми не перечитати - вона є скрізь і всюди!
Діти - це плач і крик Ні для кого не секрет, що діти часто плачуть, кричать, капризують і так далі. Так вони виражають свої негативні емоції - незадоволення чимось, або просто поганий настрій. Батьки іноді просто приходять в подив і відчай, намагаючись заспокоїти малюка, який знову плаче з незрозумілої їм причини.
Діти - це щастя! Діти приносять відчуття щастя. Життя, заповнене сірими буднями - стає святковим фейєрверком. Малюк розвивається - і кожен момент ви бачите щось нове, веселе, неповторне, грайливе. Ви бачите живий інтерес до усього, невтомну спрагу усе пізнати, дізнатися, побачити, відчути, спробувати на смак, розібрати на частки і створити з того, що залишилося, щось нове. Хіба не це щастя - бути завжди поряд з таким дивним маленьким "вічним двигуном"?
Діти - це турботи. На жаль, з появою дітей істотно додається турбот: нагодувати, напоїти, укласти спати, пограти, утішити, помити, попрати, погладити, переодягнути, погуляти, 100 разів перевірити чи усе в порядку. І хоча ці турботи приємні, буває їх накопичується стільки, що і не визнати. Одні сім'ї - поява нових обов'язків і клопоту тільки зміцнює, вони стають сильніше, допомагають один одному. Інші - з турботами про дитину і сім'ю, під тиском втомі, часто не знаходять ні часу, ні бажання, ні розуміння один до одного - а це може зруйнувати стосунки і сім'ю. До того ж, батько, повинен піклується і про розвиток власного малюка, допомагати йому пізнавати і вивчати навколишній світ.
Діти - це сміх! У сім'ях, де є діти - завжди чутний сміх. Дитячий сміх оживить будь-кого, навіть самий сумовитий будинок. Дитина завжди і скрізь знайде щось веселе і смішне.
Діти - це немає спокійного сну Для усіх без виключення батьків - перші роки життя дитини - обертаються як мінімум дуже сторожким сном; як максимум - хронічною відсутністю нормального сну.
Дети - это мы Дети - это частица нас. Как приятно осознавать, что в этом маленьком существе - есть какая то частица тебя и твоего любимого человека. Ребенок - это творение любви. Наши дети - это то, что мы в них вложим. Ваш малыш отдельная индивидуальная личность - но в нем живет немножко мамы, папы, дедушки и бабушки, прадедушки и прабабушки.
Діти - це немає свободи дій Чому немає свободи? А тому - дитині вимагається режим. Прихильність до малюка і його розпорядку дня не дає батькам свободи : спати, скільки хочеться; робити те, що хочеш і коли хочеш. З малюком робиш в першу чергу те, чого потребує він, а потім, вже по можливості те, що треба і хотілося б самому. Наприклад: лежання на дивані в обнімку з чоловіком при перегляді улюбленого фільму - майже не реально, якщо в будинку 1-3 літній малюк.
Дети - это будущее Дети - это будущее нашей планеты. Ваш ребенок - это продолжение Вас. Продолжение вашей семьи, вашей любви, ваших знаний, ваших мечтаний, он - продолжение Вас. В наших детях - наша вера, надежда и любовь. В наших детях - наше будущее!
Діти - це немає спокою З маленькими дітьми немає спокою - оскільки вони завжди вимагають до себе уваги. Завжди треба бути на в усій увазі на 100 %: дивитися чим малюк зайнятий; чи по погоді одягнений, чи сухий підгузник, чи не забруднився; голодний або ні, може хоче пити; можливо дитині нудно і він хоче грати; чи нічого не болить; чи спокійно спить, і т.д.. до безкінечності.
Діти - в них увесь сенс В дітях варто шукати сенс життя. Вони часто стають тим, заради чого і для чого живуть їх батьки. Діти - роблять життя більш осмисленим, цілеспрямованим і усвідомленим.
Діти - це життя Коли з'являтися дитина - ти розумієш - що живеш! Що життя є і що вона не коштує на місці, що вона розвивається.
У питаннях виховання, що стосуються, і розвитку дитини вам допоможе портал www.deti- 66.ru .
Сюди заходять по таких запитах:

відвар з каланхое для носа немовляти
щеплення в шість місяців
зростання дитини 4 року
коли краще проколоти вуха
розвиток дитини 18 місяців
температура у немовляти після щеплення

Кондиционер SHARP заказать в Николаеве

Категорії