Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Шоколад і інші ласощі для дітей

Улюблені ласощі для безлічі дітей - це шоколад, мармелад, зефір, карамель, морозиво, солодкі газовані напої і так далі. Про шкоду і корисність різних солодощів можна висловити безліч аргументів. У кожних солодких ласощах є один великий плюс - це джерело протеїнів, які такі потрібні молодому рухливому організму, також - це радість і задоволення для кожної дитини. Медики і дієтологи дійшли висновку, що дітям треба вводити в денний раціон трохи солодких ласощів. Їх норма не велика - 30-40г на день. Це - одна - дві цукерки. Дітям із зайвою вагою краще максимально стримати кількість солодкого в денному раціоні.

Купуючи дитині солодкості обов'язково треба стежити за змістом в них замінників цукру, барвників, ароматизаторів, консервантів і тому подібних шкідливих речовин. Дітям до трьох років газовані напої краще не пробувати - бульбашки газу негативно діють шлунок - утворюють його здуття. Привчайте дитину до соків і інших фруктових напоїв.
Але сьогодні хочу детальніше розглянути плюси і мінуси шоколаду для дитячого організму:

  • Ребенка всегда обрадует шоколадный десерт - а это позитивные эмоции и хорошее настроение, что всегда приятно и не маловажно. - Вы слышали когда-нибудь о шоколадном ароматизаторе? Дело в том, что на сегодняшний день в производстве шоколада их не используют, поскольку таковых не существует. В основном в состав шоколада входит лишь какао, масло, молоко и сахар - эти продукты натуральны и в умеренных количествах не являются вредными для ребенка. - Шоколад богат солями калия и фосфора. Калий составляет основу деятельности нервных клеток, мышц и выделительной функции. Фосфор необходим для функционирования нервных клеток, а также для построения костной ткани. - В составе какао есть очень важное физиологически активное вещество теобромин - алкалоид, который, подобно кофеину, стимулирует сердечно-сосудистую и нервную системы человека. Поэтому, шоколад лучше не есть на ночь. - Кофеина, в шоколаде не так много, что бы у ребенка возникла зависимость от этого лакомства. Раздражать нервную систему шоколад может лишь в тех случаях, когда малыш ест его без меры. - Покупая шоколад или другие сладости ребенку, обратите внимание на его состав: пальмовое масло особенно тяжело для пищеварения. - Для зубов шоколад не так уж вреден, как другие сладости: какао-масло обволакивает эмаль зубов, тем самым, защищает ее от разрушения. - Шоколад хорошего качества хорошо воспринимается пищеварительной системой, и действует даже стимулирующее на мышцы кишечника. - Нужно быть осторожным, впервые давая ребенку шоколадку, поскольку некоторых людей бывает аллергия на протеины, содержащиеся в шоколадных продуктах. Соблюдайте меру - и вреда от шоколада или других лакомств не будет. Ребенка нужно приучать к определенным нормам сахара и соли в блюдах, которые они едят. У детей, как, и у старых людей, снижена чувствительность вкусовых рецепторов, чтобы почувствовать вкус, они выбирают крайности: очень сладкие или очень соленые блюда. Вкус - надо воспитывать.

Сюди заходять по таких запитах:

розвиток 3 року
каланхое лікування дітей
Коханий у нас 1 рік
яке щеплення роблять після року
як учити дитину від 1 року
уміння і навички 5 го дитини

Категорії