Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Страх народження другої дитини

Багато сімей планують мати двох або більше дітей. Але після народження первістка, з'являється страх народження другої дитини. Це часто буває у тих мам, які, наприклад, пережили ускладнення під час перших пологів, або важку хворобу дитини і тому подібне

Цей страх, звичайно, зрозумілий. Адже емоційні переживання на довгий час залишають слід в нашій пам'яті. Але якщо ви намалюєте собі щасливу картину майбутнього, коли ви і чоловік будете в оточенні двох чудових малюків, вам буде значно легше зважитися на народження другої дитини.

Не можна думати, що усе погане обов'язково повинне повторитися. Ваш позитивний настрій є гарантією того, що усе буде прекрасно. Вас підтримує чоловік, а це дуже важливо. Краще знайдіть досвідченого лікаря, якому ви довірятимете, і прислухатися до його рад. Відвідуйте заняття в школі майбутніх мам, там вам обов'язково допоможуть здолати тривоги, навчать вправам, які допомагають гармонізувати душевний стан.
Недаремно говорять, що людська думка матеріальна. Так, мама ще до народження формує образ своєї майбутньої дитини. Формування образу майбутньої дитини торкається не лише зовнішності, інтелектуальних здібностей, але і здоров'я дитини. Чим сильніше ви хочете, щоб малюк народився міцним і здоровим, тим більше вірогідність того, що так усе і буде.
Сюди заходять по таких запитах:

як вилікувати нежить у дітей
Як лікувати простуду у дитини 1 рік
розвиток дитини після року
розвиток дитини після року
розвиток дітей після півтори років
леченик нежиті

Категорії