Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Творчі заняття для наших дітей

Нещодавно я побачила на одному сайті дитячого розвиваючого центру прекрасні і незвичайні дитячі малюнки. Понад усе мені сподобалися ті, що були виконані долоньками дітей. Виявляється дитячою долонею можна намалювати і рибку, і пташку, і смішного чоловічка, і багато-багато усього - дайте лише розігратися фантазії вашої дитини. Це дуже захоплююче і просто - змалювати свою долоню може кожен карапуз, і уяви у кожної дитини досить щоб домальовувати щось до цієї долоні. Якщо дитина ще занадто мала або не смілива что-бы фантазувати - ви покажіть йому, який забавний малюнок може вийде на його долоньці. І навіть якщо перший раз вийдуть просто "каляки-маляки" - все ж, це не в порожній проведений час з дитиною.

Якщо весняним дощовим вечором вам і малюкові небагато нудно, пропоную прикрасити цей вечір цікавими творчими заняттями. Для того що б творчість була ще і барвистою, вам з дитиною знадобляться, як мінімум: фарби і олівці або фломастери, пара альбомних листочків; а ще якщо ви знайдете декілька листів кольорового паперу або картону і гігієнічні палички - буде зовсім цікаво. Ой, забула про кисті і склянку з водою.
Ну ось, усе це зібрали на одному столі і починайте малювати. Ви звичайно, маєте власну фантазію і можете придумати щось своє. Але я вважаю не зайвим розповісти вам як ми виконували наступні малюнки:
1. Акваріум з рибками. Тут за основу узятий лист кольорового (синього) картону. Потім дитині зафарбовуємо долоньку фарбою, кольори майбутньої рибки і ставимо відбиток на лист картону. Цих відбитків робимо стільки, скільки у нас буде рибок. Далі моєму руки. Після цього, в хід вже йдуть гігієнічні палички ними ставимо точки або лінії - які мають бути схожими на водорості. Рибкам за допомогою кисті або тих самих паличок домальовували очки і усе, що ще захочемо, що б вони сталі більш схожі жителів акваріума. Кистю домальовували пісок внизу картинки.
2. Сказочные птички. #00 Выполняя этот рисунок вместе с ребенком вам не придется так много пачкаться, а фантазию малыш сможет проявить даже в большей мере. На листе белой или цветной бумаги нужно нарисовать эскиз веток дерева, что бы знать куда садить наших сказочных птичек. Обрисовываем ладошки малыша #01 - это будут наши птицы. Рисунок выполнять можно чем угодно: карандашами, фломастерами или зарисовать нашу птичку внутри красками - если захотите. После того, как на листе у вас образуется эскиз дерева с ладошками-птицами, пускайте в ход фантазию. Большой палец - это голова и шея птицы, а все остальные - это крылья и хвост. Больше никаких правил. Ваш ребенок может дорисовать птичкам самые различные украшения, невообразимой красоты перья и т. п.
Для об'ємності і ефектності ми приклеїли пластилінові квіти і листочки до гілок дерева. Такий вид "декору" ми запозичували в дитсаду. Нещодавно, там діти робили на картоні гілочки дерев з котиками, що розпустилися на них, - дуже красиво.
3. Веселий человечик. Тут техніка, матеріали і правила - усе теж, що і при малюванні птахів. Тільки, після того, як змалюємо долоню, домальовували очі, ніс і рот - в центрі долоні, а з пальців - робимо зачіску. У техніці "обрисовывания долоньок" дуже легко і весело малювати - оскільки, можна повною мірою виявити дитячу уяву. Наприклад, з тих же долоньок можна намалювати квіти, дерева, людей, тварин і багато що інше.
4. Аплікація з макаронів і крупи. Такий вид аплікації ви напевно вже не раз бачили. Мені ця аплікація здалася дуже цікавою і цікавою, тому я наважилася утілити її разом з дочкою.
Для аплікації вам знадобляться: манна крупа, пшоно, спагетти (будь-які макарони, які можливо приклеїти до листка картону), клей ПВА, папір кольоровий, звичайний або картон (чим товще лист - тим краще будуть тримаються приклеєні об'єкти, і він не промокне наскрізь від клею).
Мама або дитина, робить ескіз курчати, дерева, зерняток і сонця. Потім потрібні місця на малюнку по черзі малюк зафарбовує клеєм, і засипає крупою, приклеює макарони. Даємо цій картинці підсохнути. Після чого беремо фарби і прикрашаємо картинку, крупи і макарони для більшої виразності. Думаю, ви вже здогадалися, що за допомогою цього методу, можна також створити усе, що душі завгодно: усіх звіряток, риб, людей, птахів і різні пейзажі.
Ці малюнки виконані трирічною дитиною (за допомогою мами ). Скажу чесно - одного малюнка на вечір досить - діти швидко втомлюються, хоча розмазувати клей або фарби їм дуже цікаво. Якщо ваша дитина ще занадто мала - спробуйте спростити усі запропоновані витівки: одна рибка, одна пташка, тільки курча і тому подібне
Бажаю вам весело і цікаво провести час разом з малюком. До речі, ви не соромтеся, звіть до себе і папу - йому це теж буде корисно і цікаво.

Категорії