Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

У кожної дитини — свій характер!

Говорячи про характер своєї дитини, батьки найчастіше мають на увазі щось дане йому від народження, те, що важко піддається зміні, і часто плутають його з поняттям "темперамент". Нам часто хочеться щось змінити в характері власної дитини, відповідно до наших представлень і бажань. Часто ми вимовляємо слово "характер", заздалегідь маючи на увазі деякі не зовсім зручні для нас якості малюка або якості, від яких, на наш погляд, дитина страждає.
У переведенні з грецького слово "характер" означає: подряпина, мітка, клеймо або риса, особливість.
Характер - это совокупность психических особенностей человека, которые проявляются в его действиях, поступках, поведении, отображаются на успешности существования в обществе. Характер включает в себя и темперамент, и приобретенный жизненный опыт #00, и уровень интеллекта, и особенности выявления эмоций, и еще многое другое, что мы имеем в виду, характеризуя того или другого человека. Со временем под влиянием разных обстоятельств характер человека может меняться.
Більше »

Додано в рубрику Виховання малюка
( (2 коментарів)

Категорії