Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Учимо спілкуватися

Не усі діти відвідують дитячий садок, де під час спілкування з іншими дітьми формуються основи їх поведінки в суспільстві. Діти, як правило, з готовністю спілкуються один з іншим, і та обставина, що мами можуть знаходитися з дитиною будинку до трьох або до шести років, не повинна позбавляти їх можливості спілкуватися.

Не обмежуйте контакти дитини з іншими дітьми через побоювання "підхопити інфекцію", як це часто доводиться чути від вередливих батьків. Після 1-1,5 року дитина час від часу повинна контактувати із здоровими дітьми. Це треба не лише для його розвитку, а і для становлення імунної системи. Краще, якщо цей контакт буде на свіжому повітрі або в приміщенні, яке добре провітрюється.
Більше »

Додано в рубрику Виховання малюка
( (Додати коментар)

Категорії