Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Ура! Полунично-суничний сезон!

Полуниця - улюблена ягода багатьох дітей і дорослих. Запашна, ароматна, червона, солодка і просто смакота. Кращих ласощів на початку літа і не придумаєш. Для дітей вона може замінити найулюбленіші цукерки.
Усім відомо, що в полуниці одна тільки користь. Але яка ?
Ось про це і хочеться поговорити:

1. Полуниця, не гірше чим шоколад або інші солодощі здатна підняти настрій і утішити засмучену дитину.
2. Ягоди суниці і полуниці прекрасно зміцнюють імунітет дитини. Вітаміну С полуниці і суниці майже стільки ж, скільки і чорній смородині. Декілька великих ягід полуниці рівняються з поїданням апельсина. Добре, якщо є можливість, насититься смаком свіжих ягід полуниці, оскільки, при термічній обробці вміст вітаміну С - втрачається в 6-7 разів.
3. Вживання полунично - суничних блюд пригнічує розвиток вірусу грипу.
4. Ці ласощі мають високий вміст у фолиевой кислоти - яка підтримує роботу серцево-судинної системи.
5. Благотворно впливає на процеси травлення.
6. У полуниці містяться також, такі корисні речовини як: каротин, клітковина, пектини, кобальт, залізо, кальцій, фосфор, марганець, лимонна, яблучна, саліцилова кислота.
Вище перераховані корисні і цілющі властивості полуниці - це лише маленька частина. У народній медицині полуницею лікують безліч хвороб.
Висновок: дітям полуниця потрібна, і не лише як ласощі, а і як важливий елемент, який підтримає і зміцнить зростаючий організм протягом року. Полуницею, в сезон треба наїдатися так, що б її вже не хотілося - це норма.
Але будьте обережні з ранніми ягодами - в них може бути великий зміст пестицидів і тому подібне шкідливих речовин. Такою полуничкою можна тільки отруїтися.
Блюда з полуниці можуть бути самими різними, дивною простотою і корисністю відрізняються рецепти смузи, коктейлів з полуницею і йогуртів.. Усе на смак мами і дитини. Але великим плюсом є те, що вона прекрасно поєднується з молочними продуктами (сиром, молоком, вершками). І якщо дитина не дуже любить молочне, то в полуничний сезон, його легше нагодувати цим важливим в раціоні продуктом.
Сюди заходять по таких запитах:

вірші для немовляти
що уміє малюк в 1,5 року
закапати ніс
ускладнення манту
що повинен уміти малюк в 1 рік
НАРОДНІ ЗАСОБИ ВІД НЕЖИТІ У НЕМОВЛЯТ

Категорії