Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Від автора

Я - мама, для якої, поява дитини була і є найчудовішою і прекраснішою подією в житті.
Ще до народження дочки, я вивчала літературу про дітей, їх здоров'я, вихованні і розвитку. І зараз багаж моїх знань в цих питаннях росте разом з дитиною, грунтуючись вже на особистому досвіді. Після того, як нам виповнився рік, у мене з'явилося трохи часу для ведення блогу.
Тут я хочу поділитися з вами своїм досвідом стосовно виховання і розвитку малюка, материнства, а також множини інших, питань які виникають в процесі догляду за дитиною. Мої публікації будуть корисні молодим мамам і папам, а так само тим, хто тільки планує стати батьком.
Однією з моїх цілей є: виростити дитину щасливим, допитливим, життєрадісним, побачити і максимально розвинути природні завдатки, здібності і таланти малюка. Хочеться бути другом своїй дитині і розуміти його.
Читайте, пишіть коментарі, спілкуйтеся на форумі, ставте питання, висловлюйте свої зауваження і пропозиції - Ваша думка дуже значущо і цікаво для мене.
Що б стежити за оновленнями на моєму блозі -
підписуйтеся на RSS!

Категорії