Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Вибір лікаря педіатра

Раніше з вибором педіатра усе було просто - був дільничний лікар, він приходив до вас додому, і усі його слухали і шанували. А тепер з'явилося багато приватних клінік, лікарів, які практикують приватно, та і батькам хочеться знайти для своєї дитини найкращого лікаря. На що слід звернути увагу при виборі лікаря педіатра?
А і справді, сьогодні це неабияка проблема - знайти хорошого фахівця, який наглядатиме за вашою дитиною і при цьому не пошкодить йому ліками або лікуванням, і допоможе здолати проблеми дорослішання. Обираючи лікаря, передусім, зберіть про нього якомога більше інформації. Прислухайтеся до позитивних відгуків ваших знайомих і родичів, дітей яких лікував цей лікар.

Познайомтеся з, можливо, вашим майбутнім педіатром. Дуже важливо, щоб між дитиною і лікарем настроїлися довірчі стосунки, щоб малюк не плакав кожного разу, побачивши лікаря, коли ви приходите на прийом. Тому відразу звернете увагу, чи сподобався лікар вашій дитині. Хоча у маленьких дітей часто, певний період може бути просто страх перед чужими людьми, і яким би не був лікар, малюк все одно закочуватиме істерику. У такому разі краще потерпіти, слухаючи плач, але довіритися досвідченому лікареві і фахівцеві.


Постежте, як лікар оглядає малюка, які питання він ставить вам, чи уважно проводиться огляд? І, врешті-решт, призначення і рекомендації. Найголовніше, щоб філософія лікаря відповідала філософії сім'ї, і щоб думка лікаря була досить авторитетною для батьків. Якщо, отримавши призначення для дитини на консультації, ви виходите і роздумуєте, давати ліки, які виписав лікар, чи ні, слухати лікаря або ні, це означає, що його погляд на лікування дитини для вас не досить важливий і авторитетний. Це говорить про те, що, це не ваш лікар, і незабаром ви, напевно, звернетеся до іншого фахівця.
Ще один критерій у виборі дитячого лікаря - його доступність. На жаль, часто трапляється так, що малюкові може бути потрібна допомога в будь-який час доби і лікар має бути доступним хоч би по телефону.
Важливо! Якщо ви вже зробили вибір і довірилися фахівцеві - довіряйте. Не треба бігати від фахівця до фахівця, вислуховуючи декілька точок зору і мучити при цьому дитину. Професійний лікар і сам збере консиліум, якщо зрозуміє, що він не може прийняти рішення самостійно.
Сюди заходять по таких запитах:

чому учити малюків 3 місяці
як лікувати нежить у дітей народними засобами
після щеплення піднялася температура
зростання в 9 місяців
груди наповнені при відлученні
вірші для дитини

Категорії