Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Виходити на роботу або наглядати за дитиною?

Таке рішення мама може прийняти тільки самостійно. Тут потрібно зважити усе "за і проти". Коли малюк ще маленький, мама йому дуже потрібна, її увага, тепло, турбота і любов. І ніхто - ні не няня, ні бабуся - повноцінно маму замінити не може.
Сьогоднішнє життя диктує свої умови. І лише ви можете вирішити, що далі робити: наглядати за дитиною або виходити на роботу. Правда, наші ілюзії про те, що потім, через два-три роки, неможливо буде знайти роботу або вам просто шкода втрачати саме цю посаду сьогодні, безпідставні. Було б бажання, а робота знайдеться. Тому слідує добре усе обдумати, визначити усе "за і проти" вашого виходу на роботу.
Якщо рішення прийняте, то не потрібно нервувати, оскільки ваш душевний стан передається малюкові. Ви вирішили присвятити себе дитині? Тоді не страждайте і не шкодуйте про тимчасово втрачену кар'єру, не розповідайте рідним і подругам, що присвятили себе сім'ї і дитині і здійснили подвиг. Ніякий це не спонукав, а абсолютно нормальна материнська поведінка.

Ось і насолоджуйтеся своїм жіночим щастям, спілкуйтеся з малюком і спробуйте дати йому якомога більше своєї материнської ласки і любов.
А якщо прийнято рішення про вихід на роботу, тоді добре обдумайте, як тепер буде організований ваш побут, хто вам допомагатиме, няня або родичі, як ви сплануєте свій робочий день, щоб ви все-таки знаходили час для спілкування з малюком. Важливо, щоб робота не забирала у вас усі фізичні і емоційні сили, і щоб залишався час і бажання поспілкуватися з дитиною.
Сюди заходять по таких запитах:

вірші для дітей до 3 років
досвід відлучення грудей
інгаляція при нежиті дітям
чим зайнятися молодим мамам
в'яже для малюків до року 6-9 місяців
зростання дітей після року

Категорії