Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Вивчаємо кольори

Після року, дитину можна учити розрізняти кольори. Починати треба з 2-3 кольорів, краще використовувати ті кольори, які, за вашими спостереженнями найбільше подобаються малюкові. Про один метод, за допомогою якого можна починати вчиться я вже розповідала "Червоний, жовтий, блакитний". На практиці у мене виник ще один досить ефективний метод, за допомогою якого ми і вивчили перших 4 кольори в 1 рік і 9мес.
Листи кольорового паперу (червоний, синій, жовтий) або картону треба розвісити на стіні в кімнаті дитини. Можна вирізувати з кожного листа якусь геометричну фігуру, квіточку або машинку, але фігурка має бути досить великою і привертати увагу малюка. Різноколірні зображення краще підвісити так, що б дитина не могла їх дістати.
Більше »

Додано в рубрику Виховання малюка, Ради матусь
( (4 коментарів)

Категорії