Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Вплив кольору на дівчаток і хлопчиків

У нашому суспільстві так заведено: хлопчикові - блакитний костюмчик, блакитні стрічки до одеяльцу, синя або зелена коляска. А дівчинці, навпаки, вибирають усе рожеве або червоне. Хоча сьогодні в магазинах представлена уся кольорова гамма товарів для дітей, все-таки на виході з пологового будинку дуже легко визначити, в якій сім'ї народився хлопчик, а в якій - дівчинка, оскільки стрічки безпомилково видають підлогу немовляти.
Корни истории этого вопроса достигают далекого прошлого, в эпоху Павла І, который в 1797 году выдал указ, согласно которому все новорожденные члены императорской семьи при рождении становились кавалерами орденов. Мальчики - ордена Святого Апостола Андрея, а девочки - Святой Великомученицы Екатерины. І к этим наградам прибавлялись ленты соответственно голубого и розового цветов. Традиция видоизменилась, но сохранилась и по сей день.

Чи впливають на дитину блакитною і рожевий кольори? Психологічні дослідження довели, що і блакитний, і рожевий кольори діють на малюків заспокійливо. Тому шкоди кольорові стрічки або одяг дітям не приносять.
Більше »

Додано в рубрику Новини
( (3 коментарів)

Категорії