Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Вправи для розвитку мови

Велику роль в розвитку мови зіграє тренування голосового апарату дитини. На другому році життя дитина чітко вимовляє гучні звуки. Приголосні йому вимовляти важче. Малюк прагне користуватися простішими по звучанню звуками, замінює деякі тверді приголосні м'якими, а деякі приголосні він довго не може вимовити.

Пропонуємо вам розглянути прості ситуації, які можна використовувати як ігрові вправи з метою розвитку мови.

Коли ви годуєте малюка і він вам показує, що хоче "добавки", вимовите слово "ще і попросите дитину повторити його за вами.
Дайте малюкові цікаву іграшку, а якщо дитина захоче узяти ще одну, створіть умови, щоб він попросив її сам, вимовляючи слова "ще" або "дай".

Коли ваш малюк засвоїть це слово і зможе його вживати, запропонуєте йому комбінувати його з іншими словами: "Дай ще", "Ще яблуко" і тому подібне

Коли дитина поїсть і тарілка спустіє, скажіть йому: "Усе, в тарілці більше нічого немає". Покажіть рукою на тарілку, розведіть руками і повторите ще раз: "Усе, більше немає".

Ви пограли з малюком, а потім разом з ним поклали іграшки на місце. Звернете його увагу на те, що стіл спустів - покажіть рукою і скажіть: "Усе, немає більше іграшок". Розведіть руками в сторони: "Бачиш, на столі нічого немає". Попросите малюка повторити услід за вами: "Усе". Більше »

Додано в рубрику Виховання малюка, Ігри для малюка
( (Додати коментар)

Категорії