Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як гідно вийти з конфліктної ситуації:

Доводячи свою правоту, батьки іноді прагнуть обов'язково показати дитині, "хто хазяїн в будинку", тим самим даючи зрозуміти, що він цілком безправний. Підсвідомо ми, напевно, прагнемо "реалізувати" свої нездійснені амбіції. Дитина беззахисна. Він не має можливості нам протистояти ні фізично, ні інтелектуально. Прагнучи добитися бажаного результату, не втрачайте почуття міри. Шануйте його особу! Не хвилюйтеся, що дитина, прагнучи наполягти на своєму, зростає настирливою і упертою. Йому не в можливості усвідомити відразу, що добре, а що - погано. Постарайтеся його переконати. Іноді дитина усвідомлює, що зробив погано, але їй не вистачає сил зупинитися і визнати це (так часто буває і з нами?). І на додаток він не з'являється на світ з вродженим почуттям вдячності до вас як до батьків і його протест цілком природний. Якщо виникла конфліктна ситуація, яку не вдається погасити "простим командирським рішенням", покличте на допомогу свої акторські здібності і пошукайте третій варіант. Наприклад, дітки, які не дають себе послухати на прийомі у лікаря, легко йдуть на компроміс, коли, погоджуючись з ними, говориш: "Добре, якщо ти не хочеш, черевце слухати не будемо, послухаємо тільки спинку"! Якщо ви звернете увагу малюка на щось цікавіше, ніж предмет суперечки, або перетворите конфлікт на гру, від цього буде набагато більше користі, повірте. Дитина швидко забуде, про що йшла мова ще п'ять хвилин тому, якщо ви запропонуєте їй щось цікавіше. Якщо це не вдається, просто спокійно розмовляйте з ним, ніби нічого не відбувається.

Малюк поступово повинен зрозуміти, що криком і примхами немає сенсу домагатися бажаного.
Звичайно, не завжди можна зберігати спокій: холоднокровність і витримка вас також можуть підвести і, якщо ви не праві, не соромитеся визнати це перед малюком, просто його.

Категорії