Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як і коли учити дитину є ложкою?

Восемь-девять місяців відповідний вік для того, щоб починати учити є ложкою. З вилкою доведеться ще деякий час почекати, оскільки нею дитина може легко поранитися.
Не сподівайтеся, що малюк відразу почне їсти акуратно і точно доносити ложку з їжею до рота. Дістанеться усім кругом, каша буде що не раз розмазала по столу, по стіні і навіть по своїй особі. Якщо ви лаятимете дитину, то ви дуже швидко відіб'єте у нього бажання самостійне. Хвалите навіть за щонайменші успіхи малюка. Покажіть, як правильно тримати ложку. А щоб карапуз не залишився голодним, нехай годування проходить "двома ложками". Одна ложка - у дитини, інша - у мами. І доки малюк тренується, ви зможете його погодувати.

Якщо ви боїтеся, що дитина ударить себе ложкою, або переверне вміст тарілки на підлогу - є вихід: ви можете придбати спеціальний посуд для малюка, силіконову ложечку - у неї м'які краї, і миску на присоску - вона прекрасно тримається на поверхні столу.
Більше »

Додано в рубрику Виховання малюка
( (Додати коментар)

Категорії