Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як навчити дитину грати пірамідкою?

Пірамідка, насправді, іграшка унікальна. Подивитеся на неї. Усі її колечка розрізняються за розміром і кольором. Ось саме ці поняття і освоює малюк, збираючи пірамідку, дитина засвоює поняття "Велике - маленьке", і починає відрізняти кольори. Для того, щоб малюкові в рік була цікава така іграшка, вона повинна містити не дуже багато деталей (досить 3-5), легко розбиратися і збиратися і бути досить великих розмірів, щоб малюкові було зручно тримати деталі своїми неслухняними ручками. Між іншим, пірамідка допомагає розвивати у дитини дрібну моторику, адже збираючи і розбираючи іграшку, малюк постійно тренує м'язи кистей рук.

Дитина не цікавиться пірамідками? Це зовсім не страшно. Спершу, усадите його поряд з собою і покажіть, як грати цією іграшкою. Вкладете в ручку малюка колечко і помістите його на стержень пірамідки, і так поступово складете усі кільця, закінчивши, обов'язково похвалите свою дитину. А можливо допоможе такий прийом: спробуйте у присутності дитини кілька разів збирати і розбирати пірамідку, що-небудь весело примовляючи. Швидше за все, цей процес малюка зацікавить, і він захоче пограти цією іграшкою. Якщо цього не станеться, то змушувати не потрібно.

Є і іграшки, які можуть замінити пірамідки. Це усім відомі з дитинства матрьошки, іграшки - вкладиші. Принцип майже той самий, а вид у них небагато

Є такі малюки, які віддають перевагу всяким побутовим предметам, а не своїм красивим іграшкам. Наприклад, деякі діти люблять надівати і знімати з баночки кришечку, а маминим посудом напевно грають усі діти, вкладаючи у велику каструлю менші за розміром і навпаки. Прикладів можна навести множину, головне, стежите, що б граючи такими "іграшками" дитина була в безпеці.

Категорії