Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як не розпестити дитину?

Не розпестити дитину важлива і часто дуже непросте завдання для люблячих батьків. Адже коли увесь час знаходишся з малюком, починаєш розуміти усі його бажання, інтереси, примхи і капризи. Розуміти дитину треба, і якщо ви цього досягли - прекрасно, але і не менш важливо уміти сказати дитині "ні" в потрібний момент. Якщо у вас занадто м'який характер і, незважаючи на усі ваші переконання, дитина все одно робить усе по-своєму, якщо вам дуже важко управляти поведінкою малюка - вам дуже згодяться деякі "правила дисципліни".
Навіщо потрібна дисципліна дитині? Для того, що б мама не з'їхала з глузду і дитина, до речі, теж. Внесення до життя малюка деяких зобов'язань і рамок поведінки, допоможе вам уникнути зайвих криків покарань і постійних заборон.

Наприклад: Якщо ви привчите дитину їсти тільки за столом, то уникнете зайвого прибирання і заборон і криків. Якщо з раннього дитинства почати збирати розкидані іграшки разом - те вам не доведеться в майбутньому постійно нагадувати дитині - прибрати усе після гри. Не звертатимете уваги на істеричний плач, коли чаду хочеться чогось забороненого - з часом цей метод перестане бути популярним і дитина все-таки зрозуміє - що означає слово не "можна".
Дисципліна починається з простих і чітких правил. Цих правил не повинно бути багато, вони не повинні ущемляти і пригноблювати гідність дитини, і перешкоджати розвитку малюка. Я вважаю, що ці правила повинні визначати самі батьки, їх не треба вичитувати з книги і вписувати в життя малюка. Подумайте самі: *Що для вас є в коріння неприйнятним в поведінці дитини? *Як ні в якому разі не можна поступати? *З чим в будинку грати не можна і т.д?. *У яких ситуаціях ви не в змозі сказати дитині "ні" - і вам це зовсім не до душі?
Декількох обов'язкових правил повинні дотримуватися і батьки для досягнення своєї виховної мети : *головним правилом має бути те, що і ви маєте бути наполегливі і тверді у вимогах до малюка; *ніколи не принижувати дитину; *у заборонах не повинно бути розбіжностей між батьками
Як змусити дитину робити те, чого він не хоче? Звичайно ж, треба його зацікавити, так що б він сам цього захотів. Спершу, спробуйте виконати поставлене завдання разом, граючи. Треба дати зрозуміти малюкові, що "це" зовсім не важко, а навіть весело і цікаво, можливо, придумати якусь винагороду.
Я для себе склала список критичних ситуацій, в яких не можна поступатися малюкові ні в якому разі, в цей же список внесла те, що ми повинні вчитися робити самостійно. Список повісила на видному місці і попросила усіх, хто бере участь у вихованні дитини дотримуватися написаних правил. Цей спосіб виявився досить дієвим - ви також можете їм скористатися.
Зараз поясню, для чого я це зробила: в побуті щодня буває безліч моментів, коли простіше дати дитині те, що він хоче аби не плакав, зробити усе самому - аби швидше. І якщо малюкові разів або два дати те, чим дітям зовсім не треба грати, або зробити самому те, що ви просите - дитина зрозуміє що мамине "ні", це ще не остаточна відповідь, можна поплакати і мама на усе погодиться; замість "треба" - з'явиться "не хочу", "не буду". А адже батьки не зможуть завжди виконувати усі примхи дитини, не зможуть виконувати за нього усі обов'язки.
Сила батька в тому, що б уміти сказати твердо і беззастережно "ні", не "можна", можливо, пояснити малюкові "чому", а не у вседозволеності.
Крики і покарання далеко не завжди допомагають у вихованні дитини - частіше призводять до гіркого плачу і істерики, після чого малюка треба утішати, а вихователь в цей час тільки зайвий раз нервує не знаючи, як досягти бажаного.
Діти шукають способи, як управляти батьками, і якщо цього вчасно не помітити, то буде досить важко впоратися із зовсім маленькою дитиною.
Сюди заходять по таких запитах:

щеплення в перший день життя
розвиток дитини після року
щеплення від правця побічні ефекти
чим лікувати дитячу нежить
коли роблять дитині щеплення від туберкульозу
простуда після щеплення від гепатиту

Категорії