Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як не розпестити дитину?

Не розпестити дитину важлива і часто дуже непросте завдання для люблячих батьків. Адже коли увесь час знаходишся з малюком, починаєш розуміти усі його бажання, інтереси, примхи і капризи. Розуміти дитину треба, і якщо ви цього досягли - прекрасно, але і не менш важливо уміти сказати дитині "ні" в потрібний момент. Якщо у вас занадто м'який характер і, незважаючи на усі ваші переконання, дитина все одно робить усе по-своєму, якщо вам дуже важко управляти поведінкою малюка - вам дуже згодяться деякі "правила дисципліни".
Навіщо потрібна дисципліна дитині? Для того, що б мама не з'їхала з глузду і дитина, до речі, теж. Внесення до життя малюка деяких зобов'язань і рамок поведінки, допоможе вам уникнути зайвих криків покарань і постійних заборон.

Наприклад: Якщо ви привчите дитину їсти тільки за столом, то уникнете зайвого прибирання і заборон і криків. Якщо з раннього дитинства почати збирати розкидані іграшки разом - те вам не доведеться в майбутньому постійно нагадувати дитині - прибрати усе після гри. Не звертатимете уваги на істеричний плач, коли чаду хочеться чогось забороненого - з часом цей метод перестане бути популярним і дитина все-таки зрозуміє - що означає слово не "можна".
Дисципліна починається з простих і чітких правил. Цих правил не повинно бути багато, вони не повинні ущемляти і пригноблювати гідність дитини, і перешкоджати розвитку малюка. Я вважаю, що ці правила повинні визначати самі батьки, їх не треба вичитувати з книги і вписувати в життя малюка. Подумайте самі: *Що для вас є в коріння неприйнятним в поведінці дитини? *Як ні в якому разі не можна поступати? *З чим в будинку грати не можна і т.д?. *У яких ситуаціях ви не в змозі сказати дитині "ні" - і вам це зовсім не до душі?
Декількох обов'язкових правил повинні дотримуватися і батьки для досягнення своєї виховної мети : *головним правилом має бути те, що і ви маєте бути наполегливі і тверді у вимогах до малюка; *ніколи не принижувати дитину; *у заборонах не повинно бути розбіжностей між батьками
Як змусити дитину робити те, чого він не хоче? Звичайно ж, треба його зацікавити, так що б він сам цього захотів. Спершу, спробуйте виконати поставлене завдання разом, граючи. Треба дати зрозуміти малюкові, що "це" зовсім не важко, а навіть весело і цікаво, можливо, придумати якусь винагороду.
Я для себе склала список критичних ситуацій, в яких не можна поступатися малюкові ні в якому разі, в цей же список внесла те, що ми повинні вчитися робити самостійно. Список повісила на видному місці і попросила усіх, хто бере участь у вихованні дитини дотримуватися написаних правил. Цей спосіб виявився досить дієвим - ви також можете їм скористатися.
Зараз поясню, для чого я це зробила: в побуті щодня буває безліч моментів, коли простіше дати дитині те, що він хоче аби не плакав, зробити усе самому - аби швидше. І якщо малюкові разів або два дати те, чим дітям зовсім не треба грати, або зробити самому те, що ви просите - дитина зрозуміє що мамине "ні", це ще не остаточна відповідь, можна поплакати і мама на усе погодиться; замість "треба" - з'явиться "не хочу", "не буду". А адже батьки не зможуть завжди виконувати усі примхи дитини, не зможуть виконувати за нього усі обов'язки.
Сила батька в тому, що б уміти сказати твердо і беззастережно "ні", не "можна", можливо, пояснити малюкові "чому", а не у вседозволеності.
Крики і покарання далеко не завжди допомагають у вихованні дитини - частіше призводять до гіркого плачу і істерики, після чого малюка треба утішати, а вихователь в цей час тільки зайвий раз нервує не знаючи, як досягти бажаного.
Діти шукають способи, як управляти батьками, і якщо цього вчасно не помітити, то буде досить важко впоратися із зовсім маленькою дитиною.
Сюди заходять по таких запитах:

щеплення в перший день життя
розвиток дитини після року
щеплення від правця побічні ефекти
чим лікувати дитячу нежить
коли роблять дитині щеплення від туберкульозу
простуда після щеплення від гепатиту

Затвор дисковый цена поворотный дисковый затвор.

Категорії