Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як оцінити стан дитини перед щепленням ?

Мамі бажано знати календар щеплень своєї дитини : це особливо важливо у разі різноманітних непередбачених ситуацій (наприклад: дитина отримала травму або опік і є небезпека захворювання на правець). Треба також звернути увагу на реакцію організму дитини на різноманітні ліки і щеплення, яке може знадобитися під час переїзду, при проведенні подальшої вакцинації, лікуванні.
Перед щепленнями дитини повинен оглянути лікар, який вирішує, : чи можна робити щеплення саме сьогодні. Ви зі свого боку маєте потурбуватися про те, щоб виготовлення імунної відповіді на щеплення було своєчасним (для цього потрібно зробити дитині щеплення у визначений для кожної вакцини термін). Перед проведенням вакцинації не слід давати дитині продукти, здатні викликати у нього алергію (в цьому випадку важко буде визначити, що викликало алергічну реакцію).

Добре, якщо перед кожною вакцинацією ви здаватимете аналіз сечі, для кращої оцінки стану здоров'я дитини. Деякі лікарі рекомендують і аналіз крові, але це обов'язково для дітей які часто хворіють, або знаходяться в "групі ризику".
Не слід прищеплювати дитину, якщо ви: - Найближчим часом збираєтеся з ним в далеку подорож, краще, якщо ви, по можливості, відкладете поїздку і зробите щеплення або розглянете з педіатром інші варіанти. - В період епідемії грипу профілактичні щеплення (окрім протигрипозної вакцини) також не проводяться. - Якщо дитина хворіє на алергію, перед вакцинацією проводять протиалергічну терапію. - Під час прорезывания зубів, також треба бути обережним, особливо якщо зубки прорізуються хворобливо, або реакція на попередні щеплення була не самою кращою.
Чи завжди дитині можна робити щеплення? Відповідь на це питання може дати тільки лікар, а іноді проблема проведення щеплення вирішується за допомогою багатьох фахівців. Основними умовами для вироблення імунітету після щеплення є повне або максимально можливе благополуччя в організмі малюка.
Іноді профілактичні щеплення дитині не проводять із-за якогось захворювання. Найчастіше - це різноманітні ураження нервової системи і алергічні захворювання. При неврологічних захворюваннях питання про проведення профілактичних щеплень вирішує лікар-невропатолог. У разі алергічного захворювання дитини найчастіше прищеплюють в період стихання проявів алергії, а упродовж тижня перед проведенням щеплення і тижні після неї дитині дають один з препаратів проти алергії.
Залежно від захворювання дитині змінюють графік проведення щеплень і вакцинують тими вакцинами, які з найменшою вірогідністю можуть викликати ускладнення.
Сюди заходять по таких запитах:

сік каланхое при нежиті
розвиток мови дитини 1,5 років
маленькій принцесі
привывки до 3 місяців
нежить у дитини в 6 місяців
вірші і вірші на тему моя улюблена іграшка

Категорії