Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як позбавиться від дитячих істерик?

Істериками наші діти прагнуть маніпулювати нами, дорослими. Дитячий крик і сльози діють на нас як дуже сильний подразник: це як сигнал про те, що потрібно зробити усе, щоб дитина заспокоїлася. Багатьом знайома ситуація в магазині іграшок, коли дитина, топет ногами і вимагає іграшку, а мама вже на усе згодна, аби малюк не плакав.
Тільки-но ваша дитина побачить, що його сльози викликають таку реакцію, і батьки готові на усе, він відразу розуміє, що це вірний спосіб добитися бажаного, і використовуватиме свій крик і істерики все частіше.

Що ж робити? Добре було б розв'язати цю проблему у момент виникнення. Дитина почала кричати і вимагати? Не звертайте уваги на таку поведінку, просто відверніться і зробіть вид, ніби то ви нічого не помічаєте. Деякий час малюк ще спробує продовжити концерт, а коли публіки немає, то і виступати не цікаво, рано чи пізно концерт завершиться.
А що робити, якщо увесь запущений? Якщо дитина вже чітко розуміє, що уся сім'я готова зробити усе, заради спокою і тиші? В цьому випадку усе значно складніше, але ситуацію можна виправити. Чітко домовитеся зі своїми домашніми, що з цієї хвилини жодна вимога, яка прозвучить у формі крику або істерики, виконуватися не буде. І якщо ви усі жорстко дотримуватиметеся цього правила, то досить швидко ваша дитина втомиться від вашої байдужості до його "представлень", і буде стає усе більш слухняним. Заохочуйте позитивні зміни в поведінці малюка. Розкажіть йому, наскільки не красиво "вже зовсім великій дитині" впадати в істерики.
Це не просто - слухати дитячий крик і плач, знаючи, що є надійний спосіб його припинити, але наберіться терпіння, зберіть усю свою волю, і зрозумійте - це єдиний спосіб припинити усі ці істерики, і виховати слухняну і не розпещену дитину. Нехай вас підтримує думка про те, якщо ви не зробите цей важливий крок сьогодні, то в підлітковому віці у вас зовсім не буде способів впливу на дитину.
Сюди заходять по таких запитах:

після щеплення піднялася температура
вірші для малюків про горщик
солярій під час годування грудьми
розвиток спілкування на 1 році
що можна закапати в ніс при нежиті
у скільки років проколоти вуха дитині

Категорії